Google Haritalar Artık Alışverişi Sizin İçin Kolaylaştırıyor

Google Haritalar , iOS ve Android kullanıcıları için mahallî mağaza tecrübesini geliştirmek için dört yeni özelliği kullanıma sunuyor . Ayrıyeten …

18.11.2021
Google Haritalar Artık Alışverişi Sizin İçin Kolaylaştırıyor

Google Haritalar , iOS ve Android kullanıcıları için mahallî mağaza tecrübesini geliştirmek için dört yeni özelliği kullanıma sunuyor . Ayrıyeten, tatil döneminin muhakkak alışveriş noktalarını ziyaret etmek için en ağır vakit olduğunu öne süren istatistikler d…

Google Haritalar , iOS ve Android kullanıcıları için lokal mağaza tecrübesini geliştirmek için dört yeni özelliği kullanıma sunuyor . Ayrıyeten, tatil döneminin belli alışveriş noktalarını ziyaret etmek için en ağır vakit olduğunu öne süren istatistikler de yayınladı. Yeni özellikler artık Google Haritalar’da dünya çapında kullanılabilir.

Şirket resmi blog yazısında, tatil mevsimi olduğu ve birçok yerin kısıtlamaları kaldırdığı için insanların ilgi duydukları yerlere seyahat etmeyi seveceklerinden bahsetti.

Google Haritalar sayesinde: Yeni özellikleri, kullanıcıların seyahatlerini vaktinden evvel planlamasına yardımcı olacak, böylelikle telâşlı yerlerden kaçınarak doyasıya eğlenebilecekler. Ne yazık ki, başlangıçta kimi özellikler sadece kimi bölgelere özel olacak, geri kalanı ise dünya genelindeki Google Haritalar kullanıcılarına sunulacak.

Kaynak: https://www.digitalinformationworld.c…

Tüm özelliklerden birincisi, Google tarafından ‘Alan Meşguliyeti’ olarak isimlendirilir.

İkinci özellik, kentsel alanlar için çok muhtaçlık duyulan bir özelliktir: ‘Dizin yükseltme’.

Üçüncü özellik olan ‘Google ile teslim alma’, market alışverişini verimli bir süreç haline getirdi.

Dördüncü özellik, restoranlar ve kafeler hakkında daha fazla bilgi içerir.

Google Haritalar Artık Alışverişi Sizin İçin Kolaylaştırıyor 1

Başka Google Harita kullanıcıları, yeni özelliğin artık size yemek yerlerinin fiyat aralıklarını da gösterdiğini fark etti. İlginç bir biçimde, bir yeri, sahip olduğu yahut olmadığı özelliklerin bir listesini seçerek de daha kolay inceleyebilirsiniz. Ayrıca teslimat, açık havada oturma ve teslim alma üzere seçenekleri de içerir. ABD için kısıtlanmış olsa da, özellik yakın vakitte global olarak kullanılabilir olabilir.

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.