Gönül Dağı’nın finali tüm Türkiye’yi ağlattı! Güzel oyuncu Gülsim Ali sevenlerine böyle veda etti

Ekrana geldiği birinci kısımdan itibaren izleyicilerin beğenisini toplayan, reyting rekorları kıran Gönül Dağı’nın finali dizi hayranlarının …

29.05.2022
Gönül Dağı’nın finali tüm Türkiye’yi ağlattı! Güzel oyuncu Gülsim Ali sevenlerine böyle veda etti

Ekrana geldiği birinci kısımdan itibaren izleyicilerin beğenisini toplayan, reyting rekorları kıran Gönül Dağı’nın finali dizi hayranlarının yüreğini parçaladı. Dizinin en sevilen karakteri Dilek, ölerek diziye veda etti. Gülsim Ali’nin vedası Twitter’da TT oldu.

TRT1 ekranlarının sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Gönül Dağı 65. kısmıyla dün geceye damga vurdu. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi üzere başarılı isimlerin bulunduğu güldürü, aşk ve dram cinslerini içeren Gönül Dağı dönem finali ile yayınlandı. Finalde yaşanan mevt ise izleyicileri yıktı.

“HİKAYEM BİTTİ”

Başrol karakteri Dilek’in vefatıyla herkes gözyaşlarına boğuldu. Gönül Dağı’nın Dilek’i Gülsim Ali’nin diziden ayrılacağı tezi sonrası final sahnesi gündem oldu. Gülsim Ali, senaryoda öyküsünün azalması ve Seferihisar’da çekilen setin kendisini çok yorması sebebiyle ayrılacağı tezlerini yalanlayarak “Sadece öyküm bitti” dedi.

“GÜZEL BİR ANADOLU MASALININ PRENSESİ OLDUM”

Gönül Dağı’nın Dilek’i Gülsim Ali paylaşımında şunları yazdı: “Hoşçakal öğretmen kızı, hoşçakal çiçek kızım… Gönül Dağı türküsünün bende yeri bambaşka, bu projeden evvel de daima bıkmadan usanmadan dinlerdim, bir gün bir senaryo geldi ismi Gönül Dağı. Birinci kısmı okudum ve bu işte oynamak istiyorum, Dilek ben olmalıyım dedim, ve o denli de oldu. Güzel ki de olmuş çok hoş bir Anadolu masalının prensesi oldum. Ben sizden, siz de benden bir modül oldunuz. İki sene reyting rekorları kıran ve ilkliği böylesine hak eden bir işte oynamak, ben ve ailem ismine memnunluk ve gurur vesilesi oldu.”

“Dilek nereye ilişkin olduğunu bilmiyordu, annesinden diğer kimsesi yoktu, şimdiyse geride koskoca bir aile bıraktı. O, misyonunu tamamladı ve bu hoş “Anadolu Masalın’dan” göçtü. Beni böylesine sevdiğiniz, desteklediğiniz ve daima hayal ettiğim üzere ailenizden biri olarak gördüğünüz için size minnettarım.”

“Canım grubum, sizler de yeterli ki varsınız; yapım, reji, kamera kümesi, hazırlık ve başka hoş kalpli tüm çalışma arkadaşlarım, umarım yollarımız tekrar kesişir, hepinizin ismi aklımdan geçiyor şu an, fakat yazsam buraya sığdıramam. Siz kendinizi biliyorsunuz, yaptığınız her şey için, her vakit yanımda olduğunuz için teşekkür ederim. Herkese içindeki güzellik kadar uygun bir hayat dilerim.”

GÖNÜL DAĞI DÖNEM FİNALİNDE NELER OLDU?

TRT1 ekranlarında seyirci ile buluşan Gönül Dağı’nın cumartesi akşamı yayınlanan dönem finalinde Asuman ve Ramazan’ın düğünü dikkat çekerken, Meryem’in hiç beklemediği anda Rıfat’ın karşısına çıkması çarpıcı gelişmelerden oldu. Gönül Dağı’nda kaza geçiren Dilek’in vefatı ve bebeğin kurtulması yüreklere dokundu.

Gönül Dağı,Dilek,Final ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.