Gizli Saklı Aynur kimdir, kim canlandırıyor? Gizli Saklı Aynur ‘Şebnem Sönmez’ kimdir, kaç yaşında? Aynur kimdir?

Fox TV’nin sevilen dizisi Zımnî Gizli’de oynayan oyuncular kimlerdir merak ediliyor. Merak edilen isimlerden birisi de Aynur karakteri oldu …

24.06.2022
Gizli Saklı Aynur kimdir, kim canlandırıyor? Gizli Saklı Aynur ‘Şebnem Sönmez’ kimdir, kaç yaşında? Aynur kimdir?

Fox TV’nin sevilen dizisi Zımnî Gizli’de oynayan oyuncular kimlerdir merak ediliyor. Merak edilen isimlerden birisi de Aynur karakteri oldu. Pekala, Saklı Gizli Aynur kimdir? Kapalı Gizli Aynur kimdir? Zımnî Gizli Aynur ‘Şebnem Sönmez’ kimdir, kaç yaşında? İşte ayrıntılar…

Gizli Saklı, No Dokuz Productions imzalı, birinci kısmı 8 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan Türk üretimi polisiye ve romantik güldürü tipindeki televizyon dizisi. Bâtın Gizli Aynur kimdir, kim canlandırıyor? Saklı Gizli Aynur ‘Şebnem Sönmez’ kimdir, kaç yaşında? Aynur kimdir?

GİZLİ SAKLI AYNUR KİMDİR?

Gizli Saklı dizisinde Aynur, Naz’ın annesidir.

AYNUR KARAKTERİNİ KİM CANLANDIRIYOR?

Gizli Saklı dizisinde Aynur karakterini “Şebnem Sönmez” canlandırmaktadır.

ŞEBNEM SÖNMEZ KİMDİR?

Tevhide Şebnem Sönmez, (d. 5 Haziran 1968, İstanbul); Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.

Lisedeyken “Pendik Gençlik Tiyatrosunda” ilgi alanını geliştiren Sönmez; “Kartal Sanat Tiyatrosu”, Taner Barlas Mim Tiyatrosu üzere topluluklarda oynadı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı bitiren sanatçı, Dormen Tiyatrosu’nda da çalıştı. Daha sonra TV dizilerinde rol alan Şebnem Sönmez, Beşiktaş Kültür Merkezi’nde de misyon yaptı. Çeşitli ana okulları, birinciokul ve liselerde, drama öğretmenliği ve 1985’te sınıf öğretmenliği yapan sanatçı, Olgun Şimşek’le bir müddet evli kaldı. 1991-1993’te kendi okulunda “Yaz Tiyatrosu” ismi altında bir takım kurdu ve bu çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Gezi Parkı olayları sırasında hükümete karşı takviyeyle gündeme geldi.

Kim,Aynur,Gizli Saklı,Tiyatrosu,Dizi ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.