Galatasaray, resmi hesaptan yaptığı paylaşımla transfer ateşini yaktı! Torreira, İstanbul’a geliyor

Galatasaray’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşıma yorum yağdı. ‘Günaydın’ bildirileri farklı alt metinler barındıran Galatasaray Twitter resmi …

06.08.2022
Galatasaray, resmi hesaptan yaptığı paylaşımla transfer ateşini yaktı! Torreira, İstanbul’a geliyor

Galatasaray’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşıma yorum yağdı. ‘Günaydın’ bildirileri farklı alt metinler barındıran Galatasaray Twitter resmi hesabının bugün yaptığı paylaşım, ‘Torreira geliyor’ biçiminde yorumlandı.

Galatasaray, son günlerde transfer periyoduna damga vuruyor. Lucas Torreira ve Dries Mertens üzere dünya yıldızlarıyla muahede etabında olan sarı kırmızılı grup yıldızlarla dolu bir takım oluşturmayı düşünüyor.

RESMİ HESAPTAN ‘GÜNAYDIN’ MESAJI

Galatasaray, resmi Twitter hesabından Yunus Akgün’ün gol sevincini paylaştı. Lakin bu paylaşım yeni transfer Torreira’ya yoruldu. Bir küme taraftar bu paylaşımı ‘Uçak geliyor’ diye yorumlarken, bir küme taraftar da Torreira’nın baş harfine işaret edildiğini düşündü.

TORREIRA İSTANBUL’A GELİYOR

Galatasaray‘ın yeni orta saha oyuncusu Lucas Torreira’nın bu akşam İstanbul’a gelmesi bekleniyor. Uruguaylı 26 yaşındaki yıldız, 4 yıllık muahedeye imza atacak.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.