Fortnite’a eklenecek bir sonraki karakter Assassin’s Creed’in Ezio karakteri olacak

Fortnite’ın data yöneticisi Shiina isimli Twitter kulalnıcısı, Assassin’s Creed’in bıçak ustası Ezio Auditore da Firenze’nin Fortnite’a …

03.03.2022
Fortnite’a eklenecek bir sonraki karakter Assassin’s Creed’in Ezio karakteri olacak

Fortnite’ın data yöneticisi Shiina isimli Twitter kulalnıcısı, Assassin’s Creed’in bıçak ustası Ezio Auditore da Firenze’nin Fortnite’a geleceğini belirten bir fotoğraf paylaştı.

Fortnite sızıntıları ve söylentileri paylaşan Twitter topluluğunda duyurulan Assassin’s Creed Ezio karakterinin önümüzdeki haftalarda Fortnite’a ekleneceği bildirildi. Ezio karakterinin bununla birlikte ayrıyeten Ezio’nun kapalı bıçakları da ek olarak geleceği duyuruldu.

ASSASSIN’S CREED EZIO FORTNITE’A GELECEK

Fortnite’ın Twitter’da sızıntılarını yapan büyük bir topluluğu bulunmaktadır. Fortnite bilgi yöneticisi olarak bilinen Shiina ve FNAssist isimli Twitter kullanıcılarının Twitter’dan yaptığı paylaşımlarda Fortnite’a eklenecek bir sonraki karakterin Assassin’s Creed Ezio Auditore Da Firenze olacağı bildirildi.

İtalyan suikastçı Ezio Auditore, Fortnite’a Mart ayının sonunda bâtın bıçaklarıyla birlikte ekleneceği bildirildi. Ayrıyeten, Assassin’s Creed Valhalla yahut Dawn of Ragnarok DLC’si satın alan herkes, kullanıma sunulduktan sonra Ezio kostümüne kıyı olacaklar.

Fortnite ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.