FIFA 22’de Bundesliga’da Ekim Ayının En İyi Oyuncusu Belli Oldu: Christopher Nkunku

Bundesliga’da Ekim ayının en düzgün oyuncusu aşikâr oldu. EA tarafından yapılan açıklama ile birlikte Christopher Nkunku, Ekim ayının en yeterli …

19.11.2021
FIFA 22’de Bundesliga’da Ekim Ayının En İyi Oyuncusu Belli Oldu: Christopher Nkunku

Bundesliga’da Ekim ayının en düzgün oyuncusu aşikâr oldu. EA tarafından yapılan açıklama ile birlikte Christopher Nkunku, Ekim ayının en yeterli oyuncusu olarak FIFA 22’ye eklendi. Bundesliga’nın en uygunu Christopher Nkunku.Bundesliga’da Leipzig forması giyen ort…

Bundesliga’da Ekim ayının en uygun oyuncusu muhakkak oldu. EA tarafından yapılan açıklama ile birlikte Christopher Nkunku, Ekim ayının en uygun oyuncusu olarak FIFA 22’ye eklendi.

Bundesliga’nın en yeterlisi Christopher Nkunku.

Bundesliga’da Leipzig forması giyen orta saha oyuncusu Christopher Nkunku, Eylül ayı içerisinde gösterdiği yeterli performans ile birlikte ayın oyuncusu seçildi.

EA ile Bundesliga idaresi ortasında yapılan sponsorluk mutabakatı sonucunda Fransız, oyuna özel kart olarak eklendi. EA, birçok büyük ligde ayın oyuncusu için bir oylama yapıyor ve kazanan oyuncuya özel bir kart tasarlıyor.

Fransız CAM oyuncusu, istatistikleri ile birlikte Bundesliga takımlarının vazgeçilmezi olabilir.

Fransız, göz doldurdu.

Fifa 22'De Bundesliga'Da Ekim Ayının En İyi Oyuncusu Belli Oldu: Christopher Nkunku 1

Fransız oyuncu, 88 genel rating ile birlikte oyuna eklendi. CAM bölgesinde oynayan oyuncu, Bundesliga ve Fransız olmasıyla birlikte kimyalanabiliyor.

86 sürat ve 91 dribbling ile birlikte dikkat çeken kart, 82 şut ve 77 defans ile birlikte de 2 taraflı bir orta saha olduğunu gösteriyor. 89 pas ile birlikte de defansın gerisine isabetli paslar atabilirsiniz.

Tek zayıf tarafı 3 wf olan kart, kimyalanabileceği takımlar için düzgün bir tercih olabilir.

200.000 civarında coins ile yapılabiliyorsunuz.

Fifa 22'De Bundesliga'Da Ekim Ayının En İyi Oyuncusu Belli Oldu: Christopher Nkunku 2

Christopher Nkunku’yu takımınıza katmak için yaklaşık olarak 200.000 cins harcamanız gerekiyor. 

İstatistiklere baktığımız vakit Fransız, sizi 1-2 ay yönetim edebilecek seviyede istatistiklere sahip. Bundan ötürü yapılabilir.

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.