Eyüp Sultan Türbesi’ne çekiçli saldırı! Çinilere defalarca vurdu

İstanbul’da Eyüp Sultan Türbesi’ne dün s kent aydın haberleri t 21.30 sıralarında gelen çekiçli saldırgan, hacet penceresinin sağ ve sol …

09.08.2022
Eyüp Sultan Türbesi’ne çekiçli saldırı! Çinilere defalarca vurdu

İstanbul’da Eyüp Sultan Türbesi’ne dün s kent aydın haberleri t 21.30 sıralarında gelen çekiçli saldırgan, hacet penceresinin sağ ve sol tarafındaki çini levhaların üzerindeki ‘pençe’ motiflerine ziyan verdi. Saldırgana türbenin güvenlik vazifelileri müdahale etti. Yakalanan …

İstanbul’da Eyüp Sultan Türbesi’ne dün s kent aydın haberleri t 21.30 sıralarında gelen çekiçli saldırgan, hacet penceresinin sağ ve sol tarafındaki çini levhaların üzerindeki ‘pençe’ motiflerine ziyan verdi. Saldırgana türbenin güvenlik vazifelileri müdahale etti. Yakalanan saldırgan polise teslim edildi.

YÜZDE 80 ZİHİNSEL ENGELLİ RAPORU VARMIŞ

Saldırganın, Prof.Dr. Mazhar Osman Ruh Sıhhati ve Hudut Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nce düzenlenmiş yüzde 80 oranında zihinsel engelli raporu olduğu belirtildi. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ilgili üniteleri tarafından tahrip edilen çinilerin tamiri için çalışma başlatıldı.

O ANLAR KAMERAYA YANSIDI

Bu ortada pazar günü akşam s kent aydın haberleri tlerinde gerçekleşen taarruzun imajları konu bahis oldu.. Manzaralarda saldırganın bir anda gelerek çekiçle çini levhalara vurduğu görülüyor.

aydın haberleri / Şimdiki

Saldırgan ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.