Erdinç Sözer: “Bu sonucu beklemiyorduk”

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Tipi’nde Bodrumspor’a penaltılarla kaybeden Başakşehir’te Yardımcı Antrenör Erdinç Sözer maçın akabinde konuştu …

01.12.2021
Erdinç Sözer: “Bu sonucu beklemiyorduk”

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Tipi’nde Bodrumspor’a penaltılarla kaybeden Başakşehir’te Yardımcı Antrenör Erdinç Sözer maçın akabinde konuştu.

BAŞAKŞEHİR , İSTANBUL (rehberaydin.com) – Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Tipi’nde Bodrumspor’a penaltılarla kaybeden Başakşehir

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Çeşidi çabasında Bodrumspor’u konuk eden Başakşehir, olağan mühleti 1-1 sona eren müsabakada, penaltı atışları sonucunda rakibine 4-2 mağlup olarak kupanın dışında kaldı. Yardımcı Antrenör Erdinç Sözer, müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı. Yenilgi nedeniyle üzgün olduklarını söyleyen Sözer, “Bu sonucu beklemiyorduk. Kupaya çok bedel verdik. Elendiğimiz için üzgünüz. Maça beklediğimiz üzere başladık, konumlar ürettik ve birinci golü de attık. Birinci golün akabinde baskı yapıp devam etmemiz gerekti. İstekli olmamız lazımdı. Beraberlikten sonra ikinci yarıda birçok konum ürettik. Bu cins konumları değerlendiremeyince maç bu türlü sarfiyat. Penaltılarda talihimiz yoktu. Bu sonuçla elendik” sözlerini kullandı. Penaltıları kaçıran oyuncuların her vakit penaltı çalıştığını da söyleyen Sözer, “Ama her penaltı yeni bir senaryo. Çok üzgünüz bugün” dedi.

Son olarak Bodrumspor’a çok hürmet duyduklarını söyleyen Sözer, “Her rakibe hürmet duyuyoruz. Kazanmak ismine her şeyi yaptık, maçtan evvel tahlillerimizi çıkardık. Bugün oynamayan oyunculara talih verdik. Durumlar da ürettik lakin değerlendiremedik. Maçı birinci yarıda bitirmemiz gerekiyordu. Bodrumspor’a hürmet duyuyorum fakat onları da oyunda biz tuttuk” diyerek kelamlarını tamamladı.

(Bozhan Memiş – Uygar Aydın/rehberaydin.com)

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.