Epic Games 184 TL Değerinde 3 Bedava Oyun Veriyor!

184 TL’lik 3 oyun 7 Temmuz’a kadar bedava! Epic Games Store ücretsiz oyunlar listesinde bu hafta toplam bedelleri 184 TL olan birbirinden …

05.07.2022
Epic Games 184 TL Değerinde 3 Bedava Oyun Veriyor!

184 TL’lik 3 oyun 7 Temmuz’a kadar bedava!

Epic Games Store ücretsiz oyunlar listesinde bu hafta toplam bedelleri 184 TL olan birbirinden keyifli 3 oyun yer alıyor!

Platformda bulundurduğu oyun sayısını ve çeşidini her gün artıran, özel oyunları ve Fortnite üzere dev markaları ile oyuncuları kendine çeken Epic Games‘in yaptığı en tanınan atılımlardan biri ise dağıttığı fiyatsız oyunlar. Her hafta fiyatsız olarak dağıttığı oyunlar ile oyuncuları memnun eden, kimi vakit devasa üretimleri fiyatsız hale getiren Epic Games bu hafta da 3 yeni oyunu fiyatsız biçimde oyunculara sundu. Toplam kıymetleri 184 TL olan bu 3 üretim 7 Temmuz skent aydın haberlerit 18.00’e kadar fiyatsız olarak Epic Games Store’da yer alacak. Gelin daima birlikte çeşitli çeşitlerde epey keyifli bu 3 oyuna daima birlikte göz atalım.

Epic Games Hesabına Ücretsiz Oyun Ekleme

Geneforge 1 – Mutagen

Epic Games Store’un bu haftaki parasız listesinde yer alan birinci imal 33 TL’lik satış fiyatı ile Geneforge 1 – Mutagen. Geçtiğimiz yıl çıkış yapmış bağımsız etiketli bu imal fantastik RYO oyunu olarak karşımıza çıkıyor. İzometrik bakış açısınsa sahip Geneforge 1 – Mutagen, uzaylı topraklarında eşsiz ve açık uçlu bir macera vkent aydın haberlerit ediyor.

Hood: Outlaws & Legends

Listedeki 2. oyun olan Hood: Outlaws & Legends ise olağanda 109 TL’lik bir satış fiyatına sahip. Çıktığı devirde bilhassa yayın platformlarında epey tanınan olan PvPvE biçimdeki bu üretimde orta çağ devrine konuk oluyoruz. Rakip çeteleri alt edip hazineleri yağmaladığımız bu üretimde oyuncular oyunun saklılık elementlerini kullanarak ilerlemekte yahut gürültü çıkarıp silahlarını konuşturmakta özgür.

Iratus: Lord of the Dead

Listenin 3. ve son oyunu ise Iratus: Lord of the Dead. 42 TL’lik fiyat etiketine sahip bu imal ise yeniden bir Rol Yapma Oyunu. Sıra Tabanlı Savaş ve Rogue-like mekaniklere sahip bu üretimde maksat ise meyyit ordusuna önderlik ederek fani diyarlara mevti getirmek.

Bedava süreci 7 Temmuz’da sona erecek bu üretimlerden sonra ise listede Killing Floor 2 ve Ancient Enemy yer alacak. Listedeki oyunları müddet dolmadan kütüphanenize eklemeyi ve bu oyunlara süresiz olarak sahip olmayı unutmayın.

SaveButonu / Gamegar

Oyun,Oyunlar,Epic Games,Ücretsiz ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.