Emel Sayın: Doktor yapacaklarını anlattıktan sonra kaçtım

TRT Radyo 1’e konuk olan Emel Sayın botoks yaptırdığını itiraf etti. Sayın “Ama başka bir şey yaptıramıyorum, korkuyorum. Hatta bir gün tam …

11.10.2022
Emel Sayın: Doktor yapacaklarını anlattıktan sonra kaçtım

TRT Radyo 1’e konuk olan Emel Sayın botoks yaptırdığını itiraf etti. Sayın “Ama başka bir şey yaptıramıyorum, korkuyorum. Hatta bir gün tam kararımı verdim, doktordan randevu alıp gittim. Doktor yapacaklarını anlattıktan sonra arkama bakmadan kaçtım” dedi.

Sanatçı Emel Sayın, TRT Radyo 1’de Oylum Seçin’in hazırlayıp, sunduğu ‘Kum Saati’ programına konuk oldu.

Hayatını anlattığı kitabının yakında yayınlanacağını belirten Sayın, “Çok yakında bilinmeyenlerimi ve hayatımı anlattığım kitabım yayınlanacak. Kitabımın hazırlık aşamasında eski günleri anlattıkça tekrar o günleri yaşıyorum. Zaman zaman tatlı anılar, üzüntüler, hüzünler, hayal kırıklıkları, çok mutluluklar; hepsinin bir arada olduğu bir yaşam” dedi.

“ÖZÜR DİLEDİM”

Sanatçı, “Estetiğe karşı mısınız?” sorusuna ise şöyle karşılık verdi: “İtiraf ediyorum, botoks yaptırıyorum. Ama başka bir şey yaptıramıyorum, korkuyorum. Hatta bir gün tam kararımı verdim, doktordan randevu alıp gittim. Doktor yapacaklarını anlattıktan sonra arkama bakmadan kaçtım. Sonra arayıp özür diledim.”

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/emel-sayin-doktor-yapacaklarini-anlattiktan-sonra-kactim/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.