Emeklilere kötü haber! Kaldırılacağını duyurdular: Son gün bugün, hemen bankasına koşun

Emeklilere berbat haber! Milyonlarca emekliye bittiğini duyurdular. Bir müddettir emekliler için devam eden yüksek promosyonlu ödemeler sona …

31.08.2022
Emeklilere kötü haber! Kaldırılacağını duyurdular: Son gün bugün, hemen bankasına koşun

Emeklilere berbat haber! Milyonlarca emekliye bittiğini duyurdular. Bir müddettir emekliler için devam eden yüksek promosyonlu ödemeler sona eriyor. Binlerce emekli bankaların sunduğu bu fırsattan yararlanıp çıkar elde ediyordu. Lakin bir bankanın üst seviye …

Emeklilere makus haber! Milyonlarca emekliye bittiğini duyurdular. Bir müddettir emekliler için devam eden yüksek promosyonlu ödemeler sona eriyor. Binlerce emekli bankaların sunduğu bu fırsattan yararlanıp kar elde ediyordu. Lakin bir bankanın üst seviye yöneticisinden verilen bilgilendirme argümanında bunun sona ereceğini duyurdu. Nedenini duyunca çabucak bankaya koşacaksınız. İşte emekli promosyonlarında son dakika gelişmeleri…

EMEKLİLERE MAKÛS HABER!

Yönetici tarafından verilen bilgilendirme argümanında, birtakım bankaların yalnızca kelamda kampanya başlattıklarını belirterek, “Bazı bankalar yalnızca karlı müşterilerine verdi ve bünyesinde bulunan emeklileri korudu. Karlı olmayan emekli müşterilerin ise transferine müsaade verdi. Kimi bankalar m kent aydın haberleri ş promosyonunu 5 bin lirada bıraktı. Aslında 5 bin lira da bankaları kurtaran bir sayı değil” tabirlerini kullandı.

“BU SAYISI ÇIKARTMALARI MÜMKÜN DEĞİL”

Uygulanan bu promosyon kampanyaların ay sonu yada Eylül’de biteceğini söyleyen yönetici şunları söyledi:

“Bankalar transfer ettiği emeklilerden 7 bin 500 lira üzere bir promosyon ile ziyan ediyor. Bu sayısı çıkartmaları mümkün değil. Ayrıyeten şubelerde yaşanan yoğunluk bankaların olağan iş akışını olumsuz etkilemeye başladı. Bu nedenle bunu açıkça ilan etmeseler bile birtakım bankalar bu yarıştan çekilecek”

EMEKLİ M kent aydın haberleri ŞI ÖTEKİ BANKAYA NASIL TAŞINIR?

Emekli m kent aydın haberleri şını aldığı banka ile 3 yıllık t kent aydın haberleri hhüt müddetini dolduranlar ve ya yeni emekli olanlar, diledikleri bankaya edilen talep yaparak m kent aydın haberleri şlarını taşıyabiliyorlar. M kent aydın haberleri şlarını taşımak isteyen emeklilerin bankaya bildirimde bulunulması gerekiyor. Bu bildirim bankaların şubelerinden yahut e-Devlet sistemi üzerinden yapılabiliyor.

2022 EMEKLİ PROMOSYON FİYATLARI YENİ RAKAMLAR

YAPI KREDİ

Promosyon rekabetinde ortayı açan Yapı Kredi üç yıllığına m kent aydın haberleri şını taşıyan emeklilere 7 bin 500 TL promosyona ek olarak 2 bin 500 TL ödeyecek. Emekli başına 250 TL ek promosyon verileceğini ilan eden Yapı Kredi, 10 emekli tanıdığının banka şubelerinde hesap açmasını sağlayan bir emekliye 2 bin 500 TL ödeyecek. Böylelikle Yapı Kredi promosyonda çıtayı 10 bin TL’ye çıkardı. Yapı Kredi’nin emekli kampanyasının ise 30 Eylül’e kadar tüm uzatıldığı duyuruldu.

ZİR kent aydın haberleri T BANKASI

Zir kent aydın haberleri t Bankası da 1500 TL altında emekli m kent aydın haberleri şı alanlara 500 TL, bin 500 TL – 2 bin 500 TL ortasında aylığı olanlara 625 TL, 2 bin 500 TL üzeri emekli m kent aydın haberleri şı alanlara ise 750 TL meblağında promosyon ödemesi yapıyor. 3 yıl için tek kez olarak ödenen promosyonlar, aylık ölçülerine nazaran belirleniyor.

HALKBANK

Emekli m kent aydın haberleri şını Halkbank’tan alan yahut m kent aydın haberleri şını buraya transfer edecek tüm emekliler, 3 yıllık t kent aydın haberleri hhüt karşılığında promosyon alıyor. 1500 TL altında emekli m kent aydın haberleri şı alanlara 500 TL, bin 500 TL – 2 bin 500 TL ortasında aylığı olanlara 625 TL, 2 bin 500 TL üzeri emekli m kent aydın haberleri şı alanlara ise 750 TL fiyatında promosyon ödemesi yapılıyor.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.