Behzat Ç. yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Behzat Ç. Çekiç ve Gül ne zaman yayınlanacak? Behzat Ç. yeni sezon nerede yayınlanacak?

Gündem Haberleri Türk dizi tarihine damgasını vuran diziler ortasında yerini alan Behzat Ç. dizisi, son vakitlerde duyurulan yeni dönem …

31.08.2022
Behzat Ç. yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Behzat Ç. Çekiç ve Gül ne zaman yayınlanacak? Behzat Ç. yeni sezon nerede yayınlanacak?

Gündem Haberleri

Türk dizi tarihine damgasını vuran diziler ortasında yerini alan Behzat Ç. dizisi, son vakitlerde duyurulan yeni dönem çekimleri ile izleyicilerini heyecanlandırdı. Yeni bir senaryo ile çekimlerine başlanan dizi, izleyicilerine merak uyandırdı. Birçok Behzat Ç. hayranı yeni diziyi heyecanla bekliyor. Pekala, Behzat Ç. yeni dönem ne vakit yayınlanacak? Behzat Ç. Çekiç ve Gül ne vakit yayınlanacak? Behzat Ç. yeni dönem nerede yayınlanacak?

BEHZAT Ç. YENİ DÖNEM NE VAKİT?

Behzat Ç. Çekiç ve Gül dizisinin çekimleri sürat kesmeden devam ediyor. Yayınlanan fragman ile birlikte birçok izleyiciyi heyecanlandıran dizinin senaristliğini Ercan Uğur üstleniyor. İsmi Efsane, Ex Aşkım, Şampiyon, üzere dizilerin ve sinemaların direktörlüğünü üstlenen İhtilal Yalçın, Behzat Ç. Çekiç ve Gül dizisinin de direktörlüğünü yapacak.

BEHZAT Ç. ÇEKİÇ VE GÜL FRAGMAN

BEHZAT Ç. YENİ DÖNEM NEREDE YAYINLANACAK?

Behzat Ç. Çekiç ve Gül dizisi BluTV tarafından Twitter üzerinden duyurulmuştu. Behzat Ç. Çekiç ve Gül dizisi, BluTV üzerinden yayınlanacak.

Dizi,Behzat Ç.,Behzat,Yeni Sezon ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.