Electronic Arts’tan Yüzüklerin Efendisi hayranlarına müjde!

Electronic Arts, orta dünyada geçecek The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth isimli fiyatsız taşınabilir oyununu duyurdu. John Ronald …

11.05.2022
Electronic Arts’tan Yüzüklerin Efendisi hayranlarına müjde!

Electronic Arts, orta dünyada geçecek The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth isimli fiyatsız taşınabilir oyununu duyurdu.

John Ronald Reuel Tolkien’in yazdığı Yüzüklerin Efendisi (The Lord of the Rings) kitabı, Peter Jackson’ın 2021’de sinemaya uyarlamasıyla bir dönüm noktası yaşadı. Üçleme halinde olan sinema serisi, yıllardır değerli bir izleyici kitlesine uzandı. Oyun dünyasının en kıymetli şirketlerinden Electronic Arts, The Lord of the Rings hayranlarını sevindirecek bir haber verdi.

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth taşınabilir oyununu duyuruldu

Akıllı telefon teknolojisi geliştikçe taşınabilir oyunların popülerliği de son yıllarda artmaya başladı. Electronic Arts da tam bu emele yönelik bir teşebbüste bulundu. Şirket, Yüzüklerin Efendisi hayranlarının da merakla beklediği The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth isimli taşınabilir bir oyunu piyasaya çıkaracağını duyurdu.

Taşınabilir oyun severlerle Yüzüklerin Efendisi hayranlarını sevindiren gelişmeye bir hoş haber de şirketten geldi. Electronic Arts, The Lord of the Rings taşınabilir oyunun büsbütün fiyatsız olacağını duyurdu. Öte yandan şirket, hususa ait öteki bir detay paylaşmadı. EA, tanıtımda şu tabirleri kullandı.

Electronic Arts(EA), The Saul Zaentz Company’nin bir kısmı olan Middle-earth Enterprises ile yeni bir sistemin geliştirilmesi için iştirak kurdu. The Lord of the Rings RPG taşınabilir oyunu, büsbütün fiyatsız olacak. Electronic Arts(EA), taşınabilir oyun koleksiyonunu genişletiyor.

Öte yandan Electronic Arts, bu yaz kimi bölgelerde hudutlu sayıda beta sürümüyle oyunculara sunulacak. The Lord of the Rings taşınabilir oyunu, söylentilere nazaran Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit’ten esintiler sunacak. Oyunla ilgili ayrıntılı açıklamaların yakında yapılması bekleniyor.

Shiftdelete / Gamegar

Taşınabilir Oyun,Electronic Arts ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.