Ebru Şancı, eşi Alpaslan Öztürk’ün dekoltesini kapattığı anı paylaştı! Yorumu olay oldu

Ebru Şancı, eşi Galatasaraylı futbolcu Alpaslan Öztürk’ün dekoltesini kapattığı anları toplumsal internet hesabından “RTÜK Genel Müdürü” ve …

25.06.2022
Ebru Şancı, eşi Alpaslan Öztürk’ün dekoltesini kapattığı anı paylaştı! Yorumu olay oldu

Ebru Şancı, eşi Galatasaraylı futbolcu Alpaslan Öztürk’ün dekoltesini kapattığı anları toplumsal internet hesabından “RTÜK Genel Müdürü” ve “Gergin yine” notlarıyla paylaştı. Alpaslan Öztürk ise eşinin paylaşımına “Hasbinallah” yorumunu yaptı. Birtakım takipçiler tecrübeli futbolcunun bu hareketine tenkit de bulunurken kimileri da ikilinin birbirine çok yakıştığını belirtti.

Galatasaray‘ın tecrübeli savunmacısı Alpaslan Öztürk ile eşi eski model Ebru Şancı, Alaçatı’da tatilin tadını çıkarıyor. Toplumsal medyada epey etkin olan Şancı, son olarak eşinin dekoltesini kapattığı bir anı takipçileriyle paylaştı.

“GERGİN YİNE”

Yaptığı paylaşımda eşini kastederek, “Gergin yine” notunu yazan Şancı, eşinin dekoltesini kapadığı paylaşımda ise “RTÜK Genel Müdürü” sözünü kullandı. Alpaslan ÖZtürk ise Şancı’nın paylaşımına “Hasbinallah” yorumunu yaptı. Birtakım takipçiler tecrübeli futbolcunun bu hareketine tenkit de bulunurken kimileri da ikilinin birbirine çok yakıştığını belirtti.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.