A Plague Tale: Requiem Çıkış Tarihi Açıklandı

A Plague Tale: Requiem için çıkış tarihi açıklandı. 2019’da çıkış yapan A Plague’nin devam oyunu A Plague Tale Requiem çıkış tarihi ve …

25.06.2022
A Plague Tale: Requiem Çıkış Tarihi Açıklandı

A Plague Tale: Requiem için çıkış tarihi açıklandı.

2019’da çıkış yapan A Plague’nin devam oyunu A Plague Tale Requiem çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı.  Oyuncuları son derece duygusal bir kıssanın içine sokan birinci oyunun 3 yıl akabinde Asoobo Studio bizi tekrar his değişimleriyle dolu sürükleyici bir seyahate çıkaracak üzere görünüyor.

Yeni PlayStation Plus Türkiye‘de Çıktı

Fransa’da, salgın hastalığın kasıp kavurduğu vakitlerde geçen birinci oyun, basından yeterli geri dönüşler almış, oyuncular tarafından çokça beğenilmişti. Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı iki kardeşin Orta Çağ’ın en acımasız yıllarındaki hayatta kalma öyküsünü anlatan birinci oyununun çizdiği olumlu tablonun akabinde yeni A Plague Tale oyunu bundan 6 ay evvel duyuruldu.

A Plague Tale: Requiem Çıkış Tarihi Açıklandı

A Plague Tale: Requiem, The Game Awards 2021’de kısa bir görüntü ile duyurulmuştu. Oyunun çıkış tarihi ise geçtiğimiz gün yayımlanan 12 dakikalık bir oynanış görüntüsü ile açıklandı. Serinin ikinci oyunu 18 Ekim 2022’de oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

Yayımlanan oynanış görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz.

A Plague Tale: Requiem Fiyatı

PC, PlayStation 5, ve Xbox Series X|S platformları için 50 Dolar fiyat ile çıkış yapacak. Oyunun Türkiye için ön sipariş fiyatı ise şu an Epic Store ve Steam’de 550 TL. Xbox kullanıcıları için ön sipariş fiyatı 775 TL olarak listelenmiş durumda. PS Store’de ise 778 TL fiyatı ile ön sipariş verilebiliyor.

Ayrıca oyun çıkış yapacağı 18 Ekim’de Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek. Game Pass abonelik sisteminin Türkiye fiyatı şu an 30 TL.

Serinin ikinci oyunu; PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch için 18 Ekim’de çıkış yapacak.

SaveButonu / Gamegar

Oyunu,Çıkış,Oyun ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.