Ebru Polat sosyal medyanın diline fena düştü

Hukuk mezunu olmasına karşın şarkıcılık ve işletmecilik yapan Ebru Polat, toplumsal medya hesaplarından daima gündelik hayatına dair fotoğraflar …

22.07.2022
Ebru Polat sosyal medyanın diline fena düştü

Hukuk mezunu olmasına karşın şarkıcılık ve işletmecilik yapan Ebru Polat, toplumsal medya hesaplarından daima gündelik hayatına dair fotoğraflar paylaşıyor. Dekoltenin ağır bastığı paylaşımlar çok sayıda yorum alırken, Polat’ın son paylaşımı da adeta olay …

Hukuk mezunu olmasına karşın şarkıcılık ve işletmecilik yapan Ebru Polat, toplumsal medya hesaplarından daima gündelik hayatına dair fotoğraflar paylaşıyor. Dekoltenin ağır bastığı paylaşımlar çok sayıda yorum alırken, Polat’ın son paylaşımı da adeta olay oldu. Yatağından poz veren Polat, o fotoğrafında o denli bir frikik çıktı ki herkesin lisanına düştü. İşte o fotoğraf.

“YENİ UYANDIM” DEDİ FRİKİKİ VERDİ

Genelde fiziği ve giydikleriyle ön plana çıkan müzikçi Ebru Polat, Instagram hesabını sık kullananlardan. Her anını takipçileriyle paylaşan Polat, sabah için bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafı “Yeni uyandım” notuyla paylaşan Polat, bir anda toplumsal medyanın lisanına düştü. Takma kirpikleri ve makyajıyla uyanan Polat, paylaşımında frikik verdi. Takipçileri tarafından çabucak fark edilen frikik toplumsal medyada konuşulmaya başlandı. Dikkat çeken paylaşımlarıyla daima gündeme gelen Polat, tıpkı paylaşımları yapmakta geri durmuyor.

SESİNDEN ÇOK PAYLAŞIMLARI KONUŞULUYOR

Genelde sesinden çok fiziği ile gündeme gelmeye çalışan Ebru Polat’ı dikkat çeken paylaşımlarından ötürü 3 milyona yakın kişi takip etmeye başladı. Kısa müddette paylaşımlarıyla takipçi sayısını artıran Polar, kendi kusursuz varlık merkezinin reklamını da daima yapıyor.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.