Ebrar Karakurt’u küplere bindirecek öpüşme pozu! İmge’nin sevgilisi paylaştı

Spor Haberleri Ebrar Karakurt’un eski sevgilisi İmge yeni aşka yelken açtı. TikTok fenomeni Devin ile bağı kısa süren İmge’nin Ebrar …

25.08.2022
Ebrar Karakurt’u küplere bindirecek öpüşme pozu! İmge’nin sevgilisi paylaştı

Spor Haberleri

Ebrar Karakurt‘un eski sevgilisi İmge yeni aşka yelken açtı. TikTok fenomeni Devin ile bağı kısa süren İmge’nin Ebrar Karakurt‘a döndüğü argüman edilirken gerçek konu bahis oldu.. Ünlü fenomen Buse Plan, sevgilisi İmge ile aşk pozunu paylaştı. İkilinin pozları toplumsal medyayı salladı. Kullanıcılar bu pozlar hakkında “Ebrar Karakurt küplere binecek” yorumunda bulundu.

EBRAR İLE AYRILIK KARARI ALDILAR

Voleybolcu Ebrar Karakurt ile İmge hoş bir münasebetin akabinde ayrılma kararı almışlardı. İmge ayrılıktan kısa mühlet sonra TikTok fenomeni Devin ile yeni aşka yelken açmış ancak aradığı memnunluğu da bulamamıştı. Toplumsal medyadaki paylaşımlarıyla gündeme gelen İmge yeni aşkını ilan etmişti.

ÖPÜŞTÜKLERİ KARELERİ PAYLAŞTI

Ebrar Karakurt’un eski aşkı İmge aradığını ünlü fenomen Buse Plan da buldu. Evvel Buse Plan romantik bir paylaşım yaptı. Akabinde ise İmge bir pozunu “Love” notuyla paylaştı. İmge’nin son paylaşımı ise olay oldu. İmge hemcinsiyle öpüştüğü kareyi paylaştı.

İşte o poz:

Kaynak: Snob Magazin / Spor

İmge,Aşk,Ebrar Karakurt ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.