E-ticaret konferansı girişimcileri liderlerle bir araya getiriyor

Konuşmacıların ortasında İstifade Ettiren Fikirler Platformu Kurucusu Tuğer Akkaya’nın da bulunduğu e-ticaret konferansına geri sayım başladı. E …

19.09.2022
E-ticaret konferansı girişimcileri liderlerle bir araya getiriyor

Konuşmacıların ortasında İstifade Ettiren Fikirler Platformu Kurucusu Tuğer Akkaya’nın da bulunduğu e-ticaret konferansına geri sayım başladı. E-ticaret Meclis Lideri Ozan Acar, Türkiye Yazılım Meclis Lideri Ertan Barut, Türk Havayolları Türkiye Kargo Sa…

Konuşmacıların ortasında İstifade Ettiren Fikirler Platformu Kurucusu Tuğer Akkaya’nın da bulunduğu e-ticaret konferansına geri sayım başladı. E-ticaret Meclis Lideri Ozan Acar, Türkiye Yazılım Meclis Lideri Ertan Barut, Türk Havayolları Türkiye Kargo Satışları Lider Yardımcısı Ahmet Kaya, Türkiye Ticaret Bakanlığı E-İhracat, Dijital Pazarlama ve Yeni Kuşak Teknolojiler Kısım Lideri Hasan Önal üzere isimleri yer alacağı aktiflikte, teşebbüsçü adaylarına eğitim serileriyle dayanak olan Tuğer Akkaya, e-ihracat ve e-ticaret alanındaki bilgi ve tecrübelerini aktaracak.

E-ticaret dalı süratle büyürken, bu alanda f kent aydın haberleri liyet gösteren ve aday olan birçok kişi potansiyel müşterilerle iletişim kurmak, işbirlikleri yaparak yeni pazarlara açılmak için etkinliklerde bir ortaya geliyor. Son olarak ülkemizin e-ihracat ekosistemindeki milletlerarası eğitim, aktiflik ve danışmanlık tertibi WORLDDEF tarafından 28-30 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Dünya E-ticaret Konferansı, iş dünyasının değerli oyuncularını İstanbul WOW Kongre Merkezi’nde buluşturuyor. Moderatörlüğünü Okan Bayülgen’in üstlendiği konferansta sahneye çıkacak 200’den fazla konuşmacı, 34 ülkeden 10 bini aşkın iştirakçiyle e-ihracat ve e-ticaret hakkındaki bilgi ve tecrübelerini paylaşacak.

“DİJİTAL ODAKLI STRATEJİ OLUŞTURMAK İÇİN EŞSİZ BİR TECRÜBE ALANI OLUŞTURUYOR”

Katılımcıların dala dair merak ettikleri tüm sorulara bütünsel bir çerçeveyle karşılık vermeyi amaçlayan Tuğer Akkaya, hususa dair şu bilgileri paylaştı: “E-ticaret, iş dünyasının önderleri için süratle yaygınlaşan bir f kent aydın haberleri liyet alanını tabir ederken, girişimcilere de kendi işinin işvereni olma fırsatını veriyor. Lakin e-ticaret üzere büyük bir havuzda ayakta kalabilmek gitgide zorlaşırken, iş hayatına online satış yaparak atılmak isteyen genç girişimciler daha utangaç davranıyor. Benim de konuşmacı olarak katılacağım Dünya E-Ticaret Konferansı üzere etkinlikler ise sırf yöneticiler değil, e-ticarete başlayacak girişimciler için de birçok sorunun karşılığını bulmak ve dijital odaklı strateji oluşturmak için eşsiz bir tecrübe alanı oluşturuyor.”

E-TİCARETTE GLOBALLEŞME ODAKLI VİZYON KAZANIYORLAR

E-ticaret ve e-ihracat alanında kılavuz niteliğinde birçok içerik ve eğitim serisi hazırlayarak girişimcilerin bu alandaki tüm kaslarını geliştirmelerini sağladığı belirten İstifade Ettiren Fikirler Platformu Kurucusu Tuğer Akkaya, girişimcilerin eser yahut hizmetlerini online platformlarda tanıtmaları ve satmaları için de dünya çapındaki e-ticaret sitelerine dair ayrıntıları birçok kanaldan yanıtladığını söyleyerek, “E-ticaret alanındaki 15 yıla dayanan bilgi ve tecrübemi Dünya E-Ticaret Konferansı aracılığıyla iştirakçilerle paylaşabileceğim için memnunluk duyuyorum. Dijitalleşmenin tesiriyle hem tüketiciler hem de çalışanlar için süratle büyüyen bir bölüm olan e-ticaret hakkında global bir vizyon kazanmak, içgörüler elde ederek yeni maksatlar belirlemek isteyen herkesi etkinliğe davet ediyoruz” sözlerini kullandı.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.