Dünya starlığı tartışması büyüyor! Demet Akalın ve Aleyna Tilki birbirine girdi

Bir devir yedikleri başka gitmeyen Aleyna Tbirincii ile Demet Akalın bu sefer de dünya starı polemiğine girdi. Akalın, “Dünya starlığını …

13.05.2022
Dünya starlığı tartışması büyüyor! Demet Akalın ve Aleyna Tilki birbirine girdi

Bir devir yedikleri başka gitmeyen Aleyna Tbirincii ile Demet Akalın bu sefer de dünya starı polemiğine girdi. Akalın, “Dünya starlığını şampiyonlukta müzik çalması zannedenler Spotify Global’deki birinci İngilizce röportajımı izleyebilir” diyen Tbirincii’ye karşılık vererek “Senin tek rakibin Mustafa Topaloğlu” dedi.

Geçtiğimiz yıllarda sık sık bir ortaya gelen Demet Akalın ile Aleyna Tbirincii ortasında soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor. Tbirincii, geçtiğimiz günlerde kendisine dünya starı olma hayali üzerinden gönderme yapan Akalın’a yanıt verince ikili ortasındaki tansiyon yükseldi.

“ADAMLAR BENİ DÜNYA STARI YAPACAK”

Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımda küs olduğu Aleyna Tbirincii’yi maksat alarak “Adamlar beni dünya starı yapacak latife mısın? Aleyna duymasın hayal kuruyor lakin ben oturduğum yerden FIFA’dayım. Neymiş değerli olan don değil şarkıymış” dedi.

“DÜNYA STARLIĞINI ŞAMPİYONLUKTA MÜZİK ÇALMASI ZANNEDENLE”

Aleyna Tbirincii de Twitter’dan yaptığı paylaşımla Akalın’a karşılık vererek “Dünya starlığını şampiyonlukta müzik çalması zannedenler Spotify Küresel’in sayfasından birinci İngilizce röportajımı izleyebilirler. Bunu yapan birinci Türk olduğum için çok memnunum beni destekleyenlere teşekkür ederim. Desteklemeyenlere de hürmetim sonsuz fakat artık sevgim yok” sözlerini kullandı.

“TEK RAKİBİN MUSTAFA TOPALOĞLU”

Demet Akalın ise bu cevap sonrası Tbirincii’ye “Tek rakibin Mustafa Topaloğlu uzay starlığı. Sakin ol şampiyon FIFA’ya söyleriz seni de paylaşır” dedi.

“CEVAP VERDİĞİMDE DÜZEYİN DÜŞECEĞİNİ VARSAYIM ETMELİYDİM”

İkili Twitter’dan birbirine göndermeler yapmaya başlayınca Tbirincii’den karşılık gecikmedi ve Akalın’a “Şu anki kazancımla lüks bir hayat yaşamaktansa, yıllardır yalnız başıma yurt dışında çalışıyorum. Gençlere yol açmak yerine, onların hayallerini baltalama isteğinize üzüldüm. Size yanıt verdiğimde karşılığında düzeyin düşeceğini kestirim etmeliydim. Takipçilerimden özür dilerim” yanıtını verdi.

Tbirincii,Akalın,Dünya ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.