Apex Legends Mobile çıkış tarihi belli oldu!

Yaklaşık bir yıldır beta sürecinde bulunan Apex Legends Mobile oyununun tam çıkış tarihi aşikâr oldu. İşte ayrıntılı bilgiler… Uzunca bir …

13.05.2022
Apex Legends Mobile çıkış tarihi belli oldu!

Yaklaşık bir yıldır beta sürecinde bulunan Apex Legends Mobile oyununun tam çıkış tarihi aşikâr oldu. İşte ayrıntılı bilgiler…

Uzunca bir müddettir gündemde olan Apex Legends Mobile için beklenen haber sonunda geldi. Geçtiğimiz hafta mayıs ayı içinde çıkacağı açıklanan taşınabilir oyun için tam tarih verildi. İşte Apex Legends Mobile çıkış tarihi.2022’nin birinci çeyreğinde en çok para kazanan taşınabilir oyunlar muhakkak oldu!

APEX LEGENDS MOBILE ÇIKIŞ TARİHİ

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak Apex Legends Mobile, yaklaşık bir yıldır beta sürecindeydi. Oyun, şubat ayında Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, Malezya, Filipinler, Endonezya, Meksika, Peru, Arjantin ve Kolombiya’daki Android ve iOS crehberaydin.comzlar için hudutlu bölgesel lansmanı da gerçekleştirdi.

APEX LEGENDS MOBILE SISTEM İHTİYAÇLARI

Bu gelişmenin akabinde global pazarlar için ön siparişe açılan Apex Legends Mobile, 17 Mayıs’ta Android ve iOS crehberaydin.comzlar için tüm dünyada çıkış yapacak. Sırasıyla 3 GB ve 2 GB RAM ihtiyacına sahip taşınabilir oyunda PC versiyonunda olduğu üzere en fazla üç oyuncudan oluşan ekipler ve bir maçta toplamda 60 oyuncu kapasitesi bulunacak.

Apex Legends Mobile’ın paylaşılan son görüntüsüne göz attığımızda grafiksel manada başarılı bir iş çıkartılmış diyebiliriz. Natürel nrehberaydin.comi kararın oyuncularda olduğunu da belirtmekte yarar var.

Son periyotta oyun bölümünde Battle Royale konseptli oyunların sayısında önemli bir artış yaşandı. EA’nın 2019 yılında piyasaya sürdüğü ve oyunseverlerden olumlu geri dönüşler almayı başaran Apex Legends’in taşınabilir sürümü oyuncuların beğenisini kazanacak mı ilerleyen devirlerde göreceğiz.

Shiftdelete / Gamegar

Oyun,Apex Legends Mobile ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.