Dolar yüklü özel uçağını F-16’lar mı engelledi? Ağaoğlu’ndan hakkındaki iddialara yanıt

Firari FETÖ’cü Emrullah Uslu, toplumsal internet hesabından Ali Ağaoğlu’nun dolar yüklü özel uçağının yurt dışına çıkışını F-16’ların …

25.11.2021
Dolar yüklü özel uçağını F-16’lar mı engelledi? Ağaoğlu’ndan hakkındaki iddialara yanıt

Firari FETÖ’cü Emrullah Uslu, toplumsal internet hesabından Ali Ağaoğlu’nun dolar yüklü özel uçağının yurt dışına çıkışını F-16’ların engellediğini ileri sürdü. Mevzuyla ilgili bir açıklama yapan ve tezleri kesin bir lisanla yalanlayan Ağaoğlu “Tek kuruşum olduğunu ispatlasınlar yeni torunum oldu Allah onu görmeyi nasip etmesin” dedi.

İş insanı Ali Ağaoğlu‘nun uçakla paralarını yurtdışına kaçırmak istediği, F-16’ların da bunu engellediği tez edilmişti. Ağaoğlu, FETÖ’cü Emre Uslu tarafından ortaya atılan bu tezin temelsiz olduğunu söyledi.

TORUNUNUN ÜZERİNE YEMİN ETTİ

Ali Ağaoğlu, hususla ilgili yaptığı açıklamada “Benim ne bir özel uçağım var. Ne de yurt dışında tek kuruş param ve mülküm var. Şayet tek kuruşum olduğunu ispatlasınlar yeni torunum oldu Allah onu görmeyi nasip etmesin” dedi.

ÜÇÜNCÜ DEFA DEDE OLDU

Oğlu Alican Beyefendi ve gelini Miray Hanım sayesinde Mart 2018’de birinci torunu Alin’i, Aralık 2019’da da ikinci torunu Selin’i kucağına alan Ağaoğlu’na üçüncü ve birinci erkek torun memnunluğunu ise kızı Sena Kırcal yaşattı. 2016’da Çırağan Sarayı’nda evlenen Sena-Koray Kırcal çifti, evliliklerini oğulları ile perçinlemiş oldu.

TORUNU İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTI

“Oflu Ağa’ya Rizeli torun geldi” diye espri yapan Ali Ağaoğlu’nun birinci erkek torunu için de kesenin ağzını açtı. Kız torunları doğduğunda Ağaoğlu Maslak 1453’ten 280 metre kadarkarelik birer lüks daire ikram eden Ali Ağaoğlu, Rizeli torunu Koray’a da Ağaoğlu My Roseville Çekmeköy projesinden bir villa ikram etmiş.

İktisat Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.