Diva Bülent Ersoy, öldükten sonra mezarı başında Gülşen’den bir şarkı okumasını vasiyet etmiş

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy’un yıllar evvelki vasiyeti tekrar gündem oldu. 2011 yılında “Ben öldükten sonra Gülşen mezarım başımda ‘Aşktan Sabıkalı …

08.07.2022
Diva Bülent Ersoy, öldükten sonra mezarı başında Gülşen’den bir şarkı okumasını vasiyet etmiş

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy’un yıllar evvelki vasiyeti tekrar gündem oldu. 2011 yılında “Ben öldükten sonra Gülşen mezarım başımda ‘Aşktan Sabıkalı’yı okusun” diyen Ersoy’un bu kelamları tekrar gündem oldu.

Türkiye’de “Diva” lakabıyla bilinen ünlü sanatçı Bülent Ersoy‘un geçtiğimiz aylarda toplumsal medyada yayılan bir görüntüsünde, mezar yeri için “Ben buraya sığmam” halindeki kelamları çok konuşulmuştu. Artık de Ersoy’un yıllar evvelki vasiyeti yine gündem oldu.

2011 YILINDA VASİYET ETMİŞ

Ünlü sanatçı, 2011 yılında verdiği vasiyetine nazaran, birinci dinlediğinde gözünden yaş geldiğini belirttiği ‘Aşktan Sabıkalı’ müziğinin Gülşen tarafından mezarı başında okunmasını talep etti.

GÜLŞEN AÇIKLAMIŞTI

Şarkıcı Gülşen, yıllar evvel Bülent Ersoy‘un kendisinden talebi hakkında şu tabirleri kullanmıştı: “Londra’dayken bir gece Bülent Ersoy arayıp ‘Evladım, nerede benim şarkım’ diye sordu. O gece uykumdan bir anda uyandım, şarkıyı yapıp bitirdim. Döndüğümde Bülent Ersoy’a dinlettim, çok beğendi. Hatta ‘Hayatımın kesimi, öldüğümde mezarımda bu şarkıyı çalın’ dedi.”

Ersoy ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.