Didim’de 7 ay önce denize girdi, Yunanistan kıyısında cesedi bulundu

AYDIN’ın Didim ilçesinde 7 ay evvel girdiği denizde kaybolan Mesut Çobanoğlu’nun cansız vücudu Yunanistan kara sularında bulundu. AYDIN’ın …

24.02.2022
Didim’de 7 ay önce denize girdi, Yunanistan kıyısında cesedi bulundu

AYDIN’ın Didim ilçesinde 7 ay evvel girdiği denizde kaybolan Mesut Çobanoğlu’nun cansız vücudu Yunanistan kara sularında bulundu.

AYDIN’ın Didim ilçesinde 7 ay evvel girdiği denizde kaybolan Mesut Çobanoğlu’nun cansız vücudu Yunanistan kara sularında bulundu. Acı haberi alan eşi Sabriye Çobanoğlu ve ailesi gazyaşı döktü.

Didim’de geçen yıl 9 Ağustos günü Cennet Koy mevkisine gelen Mesut Çobanoğlu, teze nazaran eşi Sabriye Çobanoğlu ile telefonla görüşmesinde denize gireceğini söyledi. Geç skent aydın haberlerite kadar konuta dönmeyen ve telefonla ulaşılamayan çobanoğlu’nun sailesi durumu polise bildirdi. Cennet Koy mevkisine gelen takımların yaptığı çalışmada, Çobanoğlu’na ilişkin araba ve elbise bulundu. Kıyı Güvenlik Komutanlığı gruplarının denizde yaptığı arama çalışmalarından ise sonuç alınamadı. Çobanoğlu için arama çalışmaları sürerken, yaklaşık 7 ay sonra acı haberi geldi. Yunanistan kara sularında bir erkek cesedinin bulunduğu, yapılan incelemede ise cesedin Çobanoğlu’na ilişkin olduğu tespit edildi.Yunanistan makamları ile yapılan görüşmelerin ardından Çobanoğlu’nun cenazesi, Aydın’ın Söke getirildi. Çobanoğlu’nun cenazesinin bugün Söke’de toprağa verileceği öğrenildi.


aydın haberleri / Aydın’dan Haberler – Aktüel

Çobanoğlu ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.