Didim Akbük Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması sürüyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Didim Belediyesi’nin iş birliğinde Akbük Mahallesi 1001 Cadde’de başlatılan sıcak asfalt çalışması sürat kesmeden …

11.02.2022
Didim Akbük Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması sürüyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Didim Belediyesi’nin iş birliğinde Akbük Mahallesi 1001 Cadde’de başlatılan sıcak asfalt çalışması sürat kesmeden sürüyor.

DİDİM, AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Didim Belediyesi’nin iş birliğinde Akbük Mahallesi 1001 Cadde’de başlatılan sıcak asfalt çalışması sürat kesmeden sürüyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Didim Belediyesi’nin iştirakinde turizm dönemi öncesinde Didim’de yürütülen çalışmalar devam ediyor. Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’nun talimatı ve Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay’ın dayanaklarıyla Akbük Mahallesi 1001 Cadde’de başlatılan sıcak asfalt çalışması sürüyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı grupları tarafından yürütülen çalışma kapsamında Akbük Mahallesi’nden Fevzipaşa Mahallesi’ne uzanan cadde yerli ve yabancı turistler ile Didim halkının beğenisine sunulmaya hazırlanıyor.

Akbük Mahallesi’ne yapılan yatırımlar bölge halkı tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. 3 yıldır Akbük’te yaşadığını söyleyen Melahat Çelikol, “Aydınımız çok hoş bir kent. Akbük’te 3 yıldır yaşıyorum, Aydın Büyükşehir Belediye takımlarımızca mahallemize gelen ana caddede çalışma başlatıldı, kendilerine çok teşekkür ediyorum. Didim Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin iştirakinde Akbük her gün daha hoş bir kent oluyor, turizm dönemine hazırlanıyor. Bizler mutluyuz” dedi.

Turizm dönemi öncesinde Didim’de yürütülen çalışmaların devam edeceği söyleyen Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, “Aydın Büyükşehir Belediye Liderimiz Hasret Çerçioğlu’nun talimatı ile Akbük Mahallemizin ana güzergahı 1001 Cadde’de başlatılan çalışmalar sürat kesmeden sürüyor. Gruplar gecelerini gündüzlerine katarak bölgede çalışmalarını sürüyor, bizler de gereken noktalarda kendilerinden takviyesi esirgemiyoruz. Aydın Büyükşehir Belediyemize ve Liderimiz Hasret Çerçioğlu’na teşekkür ediyoruz. Çalışmalar sonucunda kazanan Didim olacak” diye konuştu. – AYDIN

aydın haberleri – Mahallî

Büyükşehir Belediyesi, Aydın, Didim, Akbük, Mahallî, Haberler

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.