Davutoğlu: “Hazine garantili katmerli faiz” vaat ettikleri rantiyeyi besleyecekler

SEMİH BİŞKİNYılbaşı ile birlikte elektrikten doğalgaza, yakıt fiyatlarından köprü ve otoyollara kadar açıklanan bir çok artırım haberi hem …

02.01.2022
Davutoğlu: “Hazine garantili katmerli faiz” vaat ettikleri rantiyeyi besleyecekler

SEMİH BİŞKİNYılbaşı ile birlikte elektrikten doğalgaza, yakıt fiyatlarından köprü ve otoyollara kadar açıklanan bir çok artırım haberi hem vatandaşları hem de politikleri rahatsız etti. Bir çok siyasi önder açıklanan artırımlar sebebiyle iktidara sert tenkitler …

SEMİH BİŞKİN

Yılbaşı ile birlikte elektrikten doğalgaza, yakıt fiyatlarından köprü ve otoyollara kadar açıklanan bir çok artırım haberi hem vatandaşları hem de politikleri rahatsız etti. Bir çok siyasi önder açıklanan artırımlar sebebiyle iktidara sert tenkitler yöneltti.

BU ARTIRIMLAR, AKILLA, MANTIKLA İZAH EDİLEMEZ

Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu da açıklanan artırımlar sonrası görüntülü bir bildiri yayımlayarak, “Bu artırımlar, akılla, mantıkla izah edilemez! Yeni yılda, eskiyen iktidar gidecek!” dedi.

“HAZİNE GARANTİLİ KATMERLİ FAİZ” Vkent aydın haberleriT ETTİKLERİ RANTİYEYİ BESLEYECEKLER

Davutoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada: Bu artırımlar, akılla, mantıkla izah edilemez! İki yüzlü iktidar herkese dolar düştü indirim yapın diyor, kendisi artırım derdinde! Dahası bu artırımlarla halktan alacağı paralarla “hazine garantili katmerli faiz” vkent aydın haberlerit ettikleri rantiyeyi besleyecekler! Yeni yılda, eskiyen iktidar gidecek!” dedi.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.