Davutlar Mahallesi yeni yollarına kavuşuyor

Kuşadası Belediyesi, alt ve üst yapıyı yenileme çalışmaları çerçevesinde Davutlar Mahallesi’ne 68 bin 202 metre kadarkarelik yeni yol daha …

22.09.2022
Davutlar Mahallesi yeni yollarına kavuşuyor

Kuşadası Belediyesi, alt ve üst yapıyı yenileme çalışmaları çerçevesinde Davutlar Mahallesi’ne 68 bin 202 metre kadarkarelik yeni yol daha kazandırdı.

Kuşadası Belediyesi, alt ve üst yapıyı yenileme çalışmaları çerçevesinde Davutlar Mahallesi’ne 68 bin 202 metre kadarkarelik yeni yol daha kazandırdı. Aydın Büyükşehir Belediyesi ve ilgili kurumlarla iş birliği içerisinde sürdürülen çalışmalarla 20 sokak ile 4 caddenin tüm alt ve üst yapısı bütünüyle yenilendi.

Kuşadası Belediyesi, Türkmen ve İkiçeşmelik Mahallelerinin akabinde Davutlar Mahallesi’nde başlattığı alt ve üst yapıyı yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı takımlar tarafından kanalizasyon çizgisi döşenen ve içme suyu çizgileri yenilenen Davutlar Mahallesi’nde ilgili kurumlar tarafından elektrik, telefon ve internet alt yapıları yenileniyor. Alt yapı çalışmaları tamamlanan sokaklarda ise Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yağmur suyu çizgileri ve parke döşeme çalışması yürütülüyor. Bugüne kadar gerçekleştirilen çalışmalarla 25 sokak ile 4 caddeye, 63 bin 794 metre kadarkaresi kilit parke olmak üzere toplam 68 bin 202 metre kadarkare parke taşı döşeyen Kuşadası Belediyesi takımları, 7 bin 30 metre kadar bordür ile 3 bin 227 metre kadar oluk imalatı gerçekleştirdi.

Çalışmalarına sürat kesmeden devam eden Kuşadası Belediyesi grupları, yenileme çalışmalarına Güler, Güner, Taç ve Savoğlu sokaklar ve Halil Soykut Caddesi ile devam edecek. Planlanan çalışmalar ile Davutlar Mahallesi kısa müddet içerisinde 5 bin 270 metre kadarkare daha yeni yola kavuşacak. – AYDIN

Kaynak: aydın haberleri / İktisat

Metre Kadar,Yapı,Kuşadası Belediyesi ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.