Cüneyt Arkın’ın hayatını kaybettiği hastaneye giden Mehmet Ali Erbil, gözyaşlarına boğuldu

Usta oyuncu Cüneyt Arkın’ın hayatını kaybettiği hastaneye ünlülerin ziyareti sürüyor. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve Büyükçekmece Belediye …

29.06.2022
Cüneyt Arkın’ın hayatını kaybettiği hastaneye giden Mehmet Ali Erbil, gözyaşlarına boğuldu

Usta oyuncu Cüneyt Arkın’ın hayatını kaybettiği hastaneye ünlülerin ziyareti sürüyor. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve Büyükçekmece Belediye Lideri Hasan Akgün de hastaneye gelerek Cüneyt Arkın’ın yakınlarına başsağlığı diledi. Uzun müddettir sıhhat sıkıntıları yaşayan Erbil, hastaneden çıkarken gözyaşlarına hakim olamadı.

Yeşilçam’ın usta sanatkarı Cüneyt Arkın, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak 85 yaşında hayatını kaybetti. Arkın’ın vefat haberinin akabinde ünlü isimler de yakınlarına başsağlığı dilemek için hastaneye gelmeyi sürdürüyor. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil de hastaneye gelenler ortasında yer aldı.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Arkın’ın yakınlarını ziyaret eden Mehmet Ali Erbil bir müddet sonra hastaneden ayrıldı. Erbil’in yanındakilerin takviyesiyle yürüdüğü gözlendi. Yakın arkadaşının acı haberiyle yıkılan Mehmet Ali Erbil, hastaneden çıkarken hüngür hüngür ağladı. Basın mensuplarına bir açıklama yapmayan Erbil, aracına binerek uzaklaştı.

“ÇOK DEĞERLİ BİR KİŞİYİ KAYBETTİK”

Büyükçekmece Belediye Lideri Hasan Akgün de hastaneye geldi. Akabinde basın mensuplarına yapan Akgün, “Millet olarak çok üzgünüz. Başımız sağ olsun. Türk sinemasının devi, imparator Cüneyt Arkın’ı kaybettik. 1985 yılından bu yana ailemizin büyüğü benim ağabeyim her vakit her yerde çok hoş günlerimiz geçti. Birlikteliğimiz çok samimiydi. Tüm aileye sevenlerine başsağlığı diliyorum. Onu tüm Türkiye yurtdışı seviyordu. Çok değerli bir kişiyi kaybettik. Harika bir insandı. Yeri doldurulamaz. Umarım genç kuşaklardan çok Cüneyt Arkın’lar çıksın” dedi.

aydın haberleri / Murat Horoz – Magazin

Erbil ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.