CC geçer mi? ATA AÖF CB, DD geçer mi? Ders geçme notu kaç? Harf notlarının anlamı

CET AÖF Güz Periyodu final imtihanları geçtiğimiz haftalarda uygulandı. Sonuçların açıklanmasını bekleyen öğrenciler CC geçer mi? CET AÖF CB, DD …

CC geçer mi? ATA AÖF CB, DD geçer mi? Ders geçme notu kaç? Harf notlarının anlamı

CET AÖF Güz Periyodu final imtihanları geçtiğimiz haftalarda uygulandı. Sonuçların açıklanmasını bekleyen öğrenciler CC geçer mi? CET AÖF CB, DD geçer mi? sorularının cevabını araştırıyor. Pekala, harf notu geçenler nedir? DD geçer mi? İşte, harf notlarının manası

CC geçer mi? CET AÖF CB, DD geçer mi? sorularının cevabı merak edilen bahisler ortasında yer alıyor. AÖF güz devri periyot sonu imtihan sonuçlarının açıklanması akabinde harf notlarının manaları bir kere daha gündeme geldi. FF Başarısız Harf Notudur ve öğrenci FF aldığı dersleri tekrar seçebilir. Pekala, CD, DC ve DD geçer mi?

DERS GEÇME NOTU KAÇ?

kent aydın haberleri, AB, BA, BB, BC, CB ve CC geçer harf notlarıdır. Bu notları aldığınız dersleri tekrar seçemezsiniz.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İs¸letme Fakülteleri Öğrenci Kıymetlendirme Sistemi Asıllarının 9.maddesinde “(Değişik:Senato?3/1/2017?1/10; Değişik: Senato?18/9/2018?7/4; Değişik: Senato?27/11/2019?15/13; Değişik: Senato?11/3/2020?2/7) Merkezî Açıköğretim ve Uzaktan Öğretim Programlarında, ders bazında “Başarı Notu” alt hududu uygulanır. “Başarı Notu” alt hudut bedeli, laboratuvar dersleri, uygulama dersleri ve İngilizce Öğretmenliği Lisans Programında öğretim lisanı İngilizce olan dersler dışında 35’tir…” denilmektedir.

CC GEÇER Mİ?

kent aydın haberleri, AB, BA, BB, BC, CB ve CC geçer harf notlarıdır. Bu notları aldığınız dersleri tekrar seçemezsiniz. CD, DC ve DD harf notları ise öğrencinin son akademik durumu Başarılı yani genel not ortalaması 2,00 ve üzerinde ise geçer harf notlarıdır ve öğrenci bu dersleri tekrar seçemez.

AÖF’te harf notlarının manaları

CD, DC ve DD harf notları ise öğrencinin son akademik durumu Başarılı yani genel not ortalaması 2,00 ve üzerinde ise geçer harf notlarıdır ve öğrenci bu dersleri tekrar seçemez. Öğrencinin genel not ortalaması 2,00’ın altında ise; öğrenci, Genel Not Ortalamasını 2,00’ın altına düştüğü periyottan itibaren bu notları aldığı dersler tekrar seçilebilir.

FF ise Başarısız Harf Notudur ve öğrenci FF aldığı dersleri tekrar seçebilir.

Gündem

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.