canias4.0 IAO etkinliği 17 Kasım’da

IAS, canias4.0 IAO lansmanı ile müşterileri, müşteri adayları, daldaki otoriteler ve ilgililerle bir ortaya gelmeye hazırlanıyor. 17 Kasım …

16.11.2021
canias4.0 IAO etkinliği 17 Kasım’da

IAS, canias4.0 IAO lansmanı ile müşterileri, müşteri adayları, daldaki otoriteler ve ilgililerle bir ortaya gelmeye hazırlanıyor. 17 Kasım Çarşamba günü saat 14.00-16.00 ortasında Bloomberght.com Masthead ve Business HT toplumsal medya hesaplarında…

Aktiflikte, gündemin en kıymetli bahislerinden biri olan IoT’yi ele alacak olan IAS IoT Projeler Koordinatörü İbrahim Tataroğlu ile aktiflik öncesi görüştük. IAS’nin canias4.0 IoT tahlili ve proje metodolojisini izleyici ile paylaşacak Tataroğlu, “canias4.0 IoT tahlili ile birlikte rastgele bir üçüncü parti entegrasyona gereksinim duymadan müşterilerimizin tüm süreçlerini uçtan uca ve kapsamlı bir halde dönüştürüyoruz. İştirakçiler, aktiflikte bu alanda yaptığımız çalışmalardan, eserlerimizden ve son gelişmelerden haberdar olabilecekler” diyor.

Aktiflik öncesinde bir ortaya geldiğimiz İbrahim Tataroğlu canias4.0 IAO lansmanı ve firmasında gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi: “IAS olarak, operasyonel harikalık için teknoloji üretiyoruz. Günümüzde üretim idare sistemlerinin anlık olarak kurumsal kaynak planlama platformlarıyla bağlantı kurması hayati kıymete sahip. Sanayi 4.0 kavramının hayatımıza girmesiyle otomasyon ve yazılım kesiminde yıkıcı dönüşümler çağı da başlamış oldu. canias4.0 IoT tahlilimiz ile müşterilerimizin bu sürece ayak uydurmasını ve kendi kesimlerinde dijital dönüşüme liderlik eden firmalar olmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimizin üretim süreçlerini kendi geliştirdiğimiz canias4.0 endüstriyel olgunluk kıymetlendirme aracı ile tahlil ediyor, projelendirme ve implementasyon süreci boyunca daima olarak güncelliyoruz. Müşterilerimizin üretim idare süreçlerindeki en temel gereksinimlerden başlayarak ileri analitik usulleriyle kestirimci bakım, kestirimci üretim ve işletmenin dijital ikizinin oluşturulmasına varana kadar uçtan uca ve senkronize bir yapı sunuyoruz. Büsbütün canias4.0 teknolojisiyle geliştirmiş olduğumuz IoT Box IO, IoT Touch IO ve IoT Touch 10 aygıtlarımız ile işletmelerde üretim idaresini denetim altına alıyoruz. canias4.0 IoT tahlili ile birlikte rastgele bir üçüncü parti entegrasyona gereksinim duymadan müşterilerimizin tüm süreçlerini uçtan uca ve kapsamlı bir biçimde dönüştürüyoruz. Aktiflikte de bu alanda yaptığımız çalışmalardan, eserlerimizden ve son gelişmelerden bahsedeceğiz.”

IAS’nin canias4.0 IoT tahlil kapsamı ile tüm süreçlerinin dijitalleştirilmesini hedefledikleri aktaran Tataroğlu, “Endüstri 4.0, bir dijital düşünme biçimi, bir formül. Ve de kaçınılmaz! Bu yeni dijital düşünme biçiminin bir çok aracı var: Yeni jenerasyon yazılım ve donanımlar, siber-fiziksel sistemler, üç boyutlu yazıcılar, yapay zeka, büyük bilgi, makine öğrenmesi, otonom robotlar, bulut, arttırılmış gerçeklik ve objelerin interneti” dedi. IoT’nin en kıymetli ve öne çıkan Sanayi 4.0 kavramlarından biri olduğunu vurgulayan Tataroğlu, “Diğer bütün araçların verimliliği ve aktifliği IoT sayesinde daha manalı hale geliyor. İşletmelerdeki tüm süreçlerde, her noktada ve her an üretilen bilgiler büyük kıymet arz ediyor. Bu dataları kolay kolay toplanabilir ve erişilebilir hale getiriyoruz. Üretimde bütün süreçlerin uçtan uca akıllı hale getiriyor ve müşterilerimizin üretim katmanından zirve yöneticilerine kadar datalara dayalı çevik kararları almasını ve güçlenmesini sağlıyoruz” halinde konuştu.

IAS IoT Projeler Koordinatörü Tataroğlu, “canias4.0 IAO lansmanında, bu bölümde olsun olmasın, dijital dönüşüm ve teknoloji konusu ile ilgilenen, kendi işletmelerinde çeşitli lokal tahlilleri yahut dijital dönüşüm projeleri olan yahut planlayan, işletmelerinde süreç planlaması performans idaresi üzere hususlara ilgi duyan herkesin ilgisini çekecek sunumlar olacak” dedi ve ekledi: “Yeni pazar muhtaçlıkları üretimdeki değişiklikleri yönlendiriyor, IAS müşterilerin bu değişen gereksinimlere süratli cevap vermesine yardımcı olmak için büsbütün Sanayi 4.0 gerekliliklerine uygun olarak geliştirdiği teknoloji ve uygulamalar ile işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerini yönlendiriyor. Daha verimli, vakti yakalayan değil yöneten tahliller üretmek gerekiyor. Firmalar büyürken süreçleri karmaşık hale gelmesin diye, idaresi kolay, yüksek verimli, kolay ancak tesirli tahlillere sahip olmak çok kıymetli. canias4.0 teknolojileri ile sunduğumuz avantajları, dalın son trendlerini ve geleceğini konuşacağımız etkinliğimize ilgili herkesi davet ediyoruz.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.