Burak Yılmaz ve Mbappe’nin Dahil Olduğu Haftanın Takımı, FIFA 22’ye Geldi!

FIFA 22’ye haftanın ekibi geldi. Yeni grubun en dikkat alımlı oyuncusu ise Fransız yıldır Mbappe. Ayrıyeten Türkiye’den de Burak Yılmaz, haftanın …

18.11.2021
Burak Yılmaz ve Mbappe’nin Dahil Olduğu Haftanın Takımı, FIFA 22’ye Geldi!

FIFA 22’ye haftanın ekibi geldi. Yeni grubun en dikkat alımlı oyuncusu ise Fransız yıldır Mbappe. Ayrıyeten Türkiye’den de Burak Yılmaz, haftanın grubunda kendisine yer buldu. Haftanın ekibi aşikâr oldu.Milli maçlardan ötürü liglere orta verilen haftada o…

FIFA 22’ye haftanın grubu geldi. Yeni kadronun en dikkat cazibeli oyuncusu ise Fransız yıldır Mbappe. Ayrıyeten Türkiye’den de Burak Yılmaz, haftanın ekibinde kendisine yer buldu.

Haftanın kadrosu muhakkak oldu.

Ulusal maçlardan ötürü liglere orta verilen haftada oyuncular, bu sefer ülkeleri için gayret etti. FIFA 22’ye de bu ulusal ortanın en yeterli performans gösteren oyuncuları, haftanın kadrosu olarak eklendi.

Türkiye’den Burak Yılmaz, gösterdiği performans ile birlikte haftanın grubuna girmeyi başardı. Karta baktığımız vakit yavaş olan Yılmaz, oyun içi fiziğinden ötürü da tercih edilmeyecektir.

İngiliz forvet Kane, tekrar yavaş olmasından ötürü tercih edilmeyecek kartlar ortasında kendisine yer bulacaktır.

Fransız, grubun en dikkat çekicisi.

Burak Yılmaz Ve Mbappe'Nin Dahil Olduğu Haftanın Takımı, Fifa 22'Ye Geldi! 1

Fransa ile birlikte başarılı performansını sürdüren Mbappe, haftanın ekibinde kendisine yer buldu.

3 milyon üzerinde bir kıymete sahip olan Fransız forvet, 98 sürat ve 89 şuta sahip. Oyun içinde çok süratli olan ve 94 bitiricilik özelliği ile birlikte gol yolunuzdaki değerli ölçüde silahınız olacak olan Mbappe, oyuncuların endişeli düşü olmaya aday.

Oyunun en uygun forveti olan Fransız, bütün özellikleriyle birlikte göz dolduruyor.

PL takımlarına yeni bir kanat.

Burak Yılmaz Ve Mbappe'Nin Dahil Olduğu Haftanın Takımı, Fifa 22'Ye Geldi! 2

96 sürat ve 86 dribbling’e sahip olan Ismaïla Sarr, PL’de oynamasıyla birlikte birçok takımda kendisine yer bulabilir.

Kart epey süratli olmasına karşın bitiricilik konusunda size büyük meseleler yaşatabilir. 83 bitiriciliğe sahip olan kart, kimi konumlarda sizi sıkıntı durumda bırakabilir.

60.000 coins civarında bir bedele sahip olan oyuncu, zayıf ayağından ötürü rekabetçi takımlarda kendisine yer bulamayabilir.

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.