Bunu denemelisiniz! Diş macununu tuvaletin sifonuna atar mısınız? Bir kere yapınca sürekli yapacaksınız…

DİŞ MACUNUNU SİFONUN İÇİNE ATARSANIZ NE OLUR?Tuvaletlerimiz meskende en çok kullandığımız alanlardan birisidir. Bilhassa hoş kokmasını sağlamak …

03.09.2022
Bunu denemelisiniz! Diş macununu tuvaletin sifonuna atar mısınız? Bir kere yapınca sürekli yapacaksınız…

DİŞ MACUNUNU SİFONUN İÇİNE ATARSANIZ NE OLUR?Tuvaletlerimiz meskende en çok kullandığımız alanlardan birisidir. Bilhassa hoş kokmasını sağlamak için hem değerli hem de kısa müddet dayanan pek çok formül deniyoruz. Bir birçoklarında istediğimiz sonucu alamıyoruz ya …

DİŞ MACUNUNU SİFONUN İÇİNE ATARSANIZ NE OLUR?

Tuvaletlerimiz meskende en çok kullandığımız alanlardan birisidir. Bilhassa hoş kokmasını sağlamak için hem kıymetli hem de kısa müddet dayanan pek çok usul deniyoruz. Bir birçoklarında istediğimiz sonucu alamıyoruz ya da kullandığımız paklık eserler çok kıymetli oluyor.

Eğer her sifonda banyonuzun ve ya tuvaletinizin hoş kokmasını sağlamak istiyorsanız diş macunu fikri tam size nazaran. Hem ucuz hem de uzun mühlet banyonuzun hoş kokmasını sağlıyor.

DİŞ MACUNUNU SİFONUN İÇİNE ATMADAN EVVEL NE YAPMALISINIZ?

Banyonuzun hoş kokması için diş macunu formülünü denemeye karar verdiyseniz. Birinci iş bir marketten ucuz ve kokusu hoş olan bir diş macununu almalısınız. Kıymetli bir şey almanıza gerek yok zira şahsî temizliğiniz yani dişlerimiz için kullanmayacaksınız.

Marketten aldığınız ucuz diş macunu tüpünün üzerine bir toplu iğne ile 15-20 tane delik açın. Ne kadar çok delik açarsanız o kadar çok koku yayacaktır.

Üzerinde toplu iğne ile delik açtığınız diş macununa biraz bastırıp, açtığımız deliklerden yavaşça dışarı çıkmasını sağlayın.

ÜZERİNİ DELDİĞİNİZ DİŞ MACUNUNU SİFONA ATIN

Diş macununun üzerine deliklerden diş macunu çıktıysa süreci yanlışsız yaptınız demektir. Daha sonra sifon haznesinin içine üzerinde delikler olan diş macununu eksiksiz atalım.

Bir kaç dakika bekleyip sifonu çekin. Gördüğünüz üzere hem banyonuz mis üzere koktu hem de tuvaletiniz mis üzere koktu.

DELİKLİ DİŞ MACUNU YOLU UZUN MÜHLET DAYANACAKTIR

Yenilemeniz kullanıma nazaran değişecektir lakin uzun mühlet gideceğine emin olabilirsiniz. Bu usul ile kıymetli ve kısa mühlet kullanılan koku gidericileri kullanmanıza gerek yok.

Sizler banyonuzun ve ya tuvaletinizin pak ve ferah kokması için hangi sistemleri kullanıyorsunuz?

Zodyakın yeşil gözlü canavarlarından uzak durun! İşte en kıskanç burçlar ve neleri kıskandıkları…

Kan kümeniz A mı? O vakit çok büyük bir risk ile karşı karşıyasın…

Varislerden 1 haftada kurtulmak ister misiniz? İkisini karıştırın her akşam sürün 7 gün sonra eser kalmayacak…

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.