Bugün Çoğu Burç İçin Sıkıcı Ve Zor Bir Gün Başlarken Hangi Burca İyi Haber Var? İşte 8 Haziran En Net Burç Yorumları…

KOÇ : İŞTE TANINAN OLMANIZ BAZEN UYGUN DEĞİLGörünüşe nazaran işte en tanınan kişi sizsiniz ve bu sizin için yeterli olmayabilir. Zira herkes …

08.06.2022
Bugün Çoğu Burç İçin Sıkıcı Ve Zor Bir Gün Başlarken Hangi Burca İyi Haber Var? İşte 8 Haziran En Net Burç Yorumları…

KOÇ : İŞTE TANINAN OLMANIZ BAZEN UYGUN DEĞİLGörünüşe nazaran işte en tanınan kişi sizsiniz ve bu sizin için yeterli olmayabilir. Zira herkes sizden bir şey istiyor üzere görünüyor.Ayrıca olağandan daha dürtüsel olabilirsiniz ve bu nedenle, kim bilir, tahminen de bir …

KOÇ : İŞTE TANINAN OLMANIZ BAZEN YETERLİ DEĞİL

Görünüşe nazaran işte en tanınan kişi sizsiniz ve bu sizin için âlâ olmayabilir. Zira herkes sizden bir şey istiyor üzere görünüyor.

Ayrıca olağandan daha dürtüsel olabilirsiniz ve bu nedenle, kim bilir, tahminen de bir üstünüzle arbedeye yahut en makus kelamlı atağa varacak makûs bir noktada olabilirsiniz.

BOĞA : KAYGILARLA DOLU BİR GÜNE HAZIR OLUN

Evden çalışıyor olsanız da ailede yardımınıza muhtaçlık duyulduğu için bugün kendinizi konut ve iş ortasında bölmekte zorlanabilirsiniz.

Endişelerle dolu bir güne hazırlanın, lakin her şeyi ortadan çıkardığınızda akşamın ne kadar tatlı olacağını da hayal edin. Daha sonra kendinizi sevdiğiniz bir şeyle ödüllendirebilirsiniz.

İKİZLER : DEDİKODUCU ARKADAŞA AĞZINIZDAKİ BAKLALARI ÇIKARMA RİSKİ İLE KARŞI KARŞIYASINIZ

Mevcut eğilim, olağandan daha fazla çalışmanız yahut olağandan daha az uyku ile devam etmeniz gerektiği için fizikî direncinize meydan okuyacak.

İlişkiniz kelam gelimi edilen olduğunda biraz ihtiyatsızsınız ve hayli dedikoducu bir arkadaşınıza kıymetli bir bahiste ağzınızdaki baklaları çıkarma riski altındasınız.

YENGEÇ : TANINAN OLMAK SİZE YARAYACAK

Bu çarşamba her zamankinden daha tanınan olacaksınız. Bu popülerliğin ortaya çıkmasına müsaade vermeseniz bile aslında bundan zevk alacaksınız.

Bazı Yengeçler yiyip içtiklerine daha fazla itina gösterirler ve rastgele bir ayartmaya yenik düşmezler, lakin sağlıklı beslenmek için daha fazla efor sarf etmeyecekler.

ASLAN : YOLUNUZDAKİ MANİLER SİZİ YÜKSELTECEK

Yolda birtakım küçük maniler olsa da eğitim çalışmaları için şahane bir gün. Lakin bu manileri basamak taşları üzere görebilir, sizi zorlamak ve hakikat yolda olduğunuzdan emin olmak için orada olduğunu düşünebilirsiniz.

Bazı Aslanlar başkalarından daha yaratıcı olacaklar ve hatta bu sayede çevrelerindekilerin hayranlığını kazanacaklar.

BAŞAK : AİLENİZİN DİKKATİNİ ÇEKMEMEK SİZİ ÜZECEK

Bu çarşamba aileniz için bir sürü planınız var üzere görünüyor fakat bu kimsenin gerçek manada dikkatini çekmiyor ve elbette bundan rahatsız olacaksınız.

Dikkatlerini çekmek için her türlü stratejiyi denemek isteyebilirsiniz ve bu, muhtemelen sizi yaratıcı olmaya zorlayacaktır. Öte yandan, birtakım Başaklar eski alışkanlıklarına başkalarından daha sadıktır.

TERAZİ : KENDİNİZİ ZORLAYACAK PLANLAR DAYATIYORSUNUZ

Belki de kendinize çok sıkı bir plan dayattığınız için ve bu planı uygulamayı başarmak ismine çalışacağınız için toplumsal hayatınız bugün biraz problemli olabilir.

Öte yandan, bu yoğunluktan biraz uzaklaşmak yaratıcılığınızı artırmanıza yardımcı olabilir ve o vakit çok fazla çalışmanıza gerek kalmayabilir. Böylelikle arkadaşlarınıza da biraz vakit ayırabilirsiniz.

AKREP : BUGÜN AŞKA ODAKLANACAKSINIZ

Şu anki eğilim büsbütün aşkla ilgili olacak ve görünüşe nazaran zihniniz bu Çarşamba’nın bir iş günü olduğunu görmezden gelecek ve canınız ne isterse onu yapacaksınız.

Bazı Akrepler biraz mantıklı davranıp günlerine devam ederken, öbürleri çok hayalperest olacak ve değerli bir şeyi haftanın ilerleyen günlerine erteleyecek.

YAY : KENDİ KARARLARINIZI İPTAL EDECEKSİNİZ

Kendi kararlarınızdan artık o kadar emin değilsiniz ve evvelki kimi planlarla ilerlemekte tereddüt edebilirsiniz.

Bu çok da makûs bir şey değil, zira bunu kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek açısından bir vesileye dönüştürebilirsiniz. Bu tavrınız, başka insanları da dahil ettiğiniz planlardan geri adım attığınızda problemli hale gelebilir.

OĞLAK : İŞLERİ DÜZELTMENİZ GEREKİYOR

Sistemdeki rastgele bir boşluk bugün onu savunmasız hale getirecek ve görünüşe nazaran beşerler bundan faydalanacak ve sonra işleri sizin düzeltmeniz gerekecek.

Neyin yanlış olduğunu anlayacak ve muhtemelen onu düzeltmeye çalışacaksınız. Bu sizi üstleriniz nezdinde ön plana çıkarabilir, elbette olumlu manada.

KOVA : KENDİNİZE VAKİT AYIRMAYA FIRSAT BULAMAYACAKSINIZ

Bu çarşamba günü kendinize vakit ayıramayacaksınız zira vaktinizin birçoklarını iş ve öteki insanların sıkıntıları alacak üzere görünüyor.

Ancak, aslında bu türlü daha başarılı hissettiğinize şaşıracaksınız. Özel bir kişi hakkında soru sorulursa, dedikodu yapmamak en uygunudur.

BALIK : HAYAL KIRIKLIĞI İŞİNİZE PÜRÜZ OLMASIN

Sabah küçük bir hayal kırıklığı yaşasanız da bunun gününüzü etkilemesine müsaade vermemelisiniz. Yaşadığınız makûs şeylerle yaşayacaklarınızı birbirinden farklı tutarsanız işler daha düzgüne gidebilir.

Ayrıca, istenen sonuçlara ulaşırken şahsi çekiciliğinizin size katiyetle yardımcı olduğunu görebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

aydın sarı otobüs saatleri aydın izmir denizli tren saatleri