Bugün burç yorumlarında ne var? (21 Kasım Pazar)

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)Partnerinizle aranızda bir ölçü gerginlik var ve bu, kimi durumlarda konutunuzun her tarafında kendini hissettirecek …

21.11.2021
Bugün burç yorumlarında ne var? (21 Kasım Pazar)

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)Partnerinizle aranızda bir ölçü gerginlik var ve bu, kimi durumlarda konutunuzun her tarafında kendini hissettirecek.Arkadaşlarınızın size bir aralık koymasına şaşmamalı, bilhassa onlardan taraf olmalarını isteyeceğinizden korktukl…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Partnerinizle aranızda bir ölçü gerginlik var ve bu, kimi durumlarda konutunuzun her tarafında kendini hissettirecek.

Arkadaşlarınızın size bir ara koymasına şaşmamalı, bilhassa onlardan taraf olmalarını isteyeceğinizden korktuklarında. İşlerinizi yetişkinler üzere halledene kadar bu hallerle müsabakaya hazır olun.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Konutun etrafında olup bitenler konusunda çok dikkatlisiniz ve yeni fikirler önermek için hızlısınız. Ancak tahminen de hevesiniz istediğiniz üzere karşılanmayacak ve ani ilginizle ilgili birtakım sorular olabilir.
Bu, size yakın olanlara karşı biraz daha dürüst olmak için makus bir vakit değil.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün olan her şeyi ziyadesiyle ferdî alıyorsunuz ve bu, ailenizdekilerle ne kadar rahat hissettiğinizle birleştiğinde, katiyetle bir felaket reçetesi manasına geliyor.

Ayrıyeten belli bir şahsa karşı çok koruyucusunuz ve bu sizin için ne kadar karmaşık olursa olsun, onu rastgele bir berbat haberden muhafazaya çalışacaksınız.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hoşluğun bakanın gözünde olduğunu söylüyorlar ve görünüşe nazaran bu Pazar size tam olarak bu oluyor. Alışılmadık zevkiniz, bilhassa alışverişe gitme bahtınız varsa, temas ettiğiniz herkesi şaşırtacak.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Partnerinizden bir nevi harikalık istiyorsunuz fakat bunu kendiniz elde etmekten çok uzaktasınız. Bu Pazar olduğun kadar talepkar olmak yerine, ortak olarak paylaştığın hoş şeylere odaklanabilirsin.
Bu, hem yapmaktan hoşlandığınız hem de gereksiz korkularınız yüzünden kaçırmamanız gereken aktiviteler için şahane bir gün.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu Pazar büyük bir güçten faydalanıyor üzeresiniz lakin onu nasıl kullanacağınızı nitekim bilmiyorsunuz, bu yüzden gücünüzü denetimsizce kullanarak etrafınızdakilere baskı yapma eğiliminde olabilirsiniz.

Arkadaşlarınız bir cins toplantı düzenliyor olabilir, fakat buna yardım etmeye ya da katılmaya pek istekli değilsiniz. Tahminen günün ilerleyen saatlerinde bir şeyler okuyarak biraz huzur bulacaksınız.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Mevcut eğilim sizi sorumluluklarınızın çok farkında yapacak, kimilerine nazaran ansızın biraz çıldıracaksınız üzere görünüyor.
Neyse ki, bugün Pazar olduğu için yapabileceğiniz pek bir şey yok ve bu sizi biraz sakinleştirecek ve çılgınca bir şey yapmanızı engelleyecektir. Planlama yapmak için kusursuz bir gün.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu Pazar sevdiklerinize biraz sert davranıyorsunuz zira herkes yalnızca rahatlamaya çalışıyor ve siz de bilhassa meskendeki birtakım şeyleri halletmek istiyorsunuz.

Planlarınızı evvelce kimsenin öğrenmesine müsaade vermediğiniz ve kendi başınıza karar verdiğiniz için etrafınızdakilere karşı sert davranıyorsunuz.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Ailenizdeki yakınlarla birebir frekansta değilsiniz ve bu bir algı olsun ya da olmasın, onlarla tıpkı hislerde olmaktan kaçınıyorsunuz.
Pazar gününün birçoklarını dışarıda geçireceksin. Günün sonunda yaptıklarınızdan epey şad kalacaksınız ve büyük olasılıkla çok yorgun olacaksınız.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu Pazar yankı odanızdan çıkmayacak ve sırf sizinle birebir görüşe sahip beşerlerle irtibat kuracaksınız.

Bilhassa hafta sonu konfor alanınızda kalmanız doğaldır, fakat olağanda yaptığınız her şeyi yapmaya devam ederseniz heyecan verici bir şey olmasını beklemeyin.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu Pazar sizi kendinizden bile kurtarabilecek her türlü fikirle karşılaşıyorsunuz. Beklentileriniz yüksek olabilir ve sonra birileri bunu olduğu üzere söyleyebilir.

Karşılaştığınız insanlardan ilham alacaksınız, lakin sırf kendinize gereğince açık olmanıza müsaade verirseniz. Yalnızca kendi işinize bakabilir ve bu durumları görmezden gelme ihtimali de var.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Bu Pazar işler çok yavaş ilerliyor ya da en azından sen bu türlü hissediyorsun. Bu, son muvaffakiyetlerin gerisine bakmanız ve bunlardan mümkün olduğunca keyif almanız için şahane bir gün.

Birtakım yerliler için son vakitlerde işler telaşlı ve rastgele bir kutlama ya da rastgele bir şey için vakitleri yoktu. Bugün rahatlamaları için vakitleri olacak.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.