Bu kış tulum kadar rahat ve sizi ince gösteren pantolonlar moda olacak

Bu kış moda trendlerinde bir tulum kadar rahat pantolonlar, ön plana çıkıyor.İnsanı sıcak tutan sizi 60 yaşında bile ince hissettiren eserler …

08.12.2021
Bu kış tulum kadar rahat ve sizi ince gösteren pantolonlar moda olacak

Bu kış moda trendlerinde bir tulum kadar rahat pantolonlar, ön plana çıkıyor.İnsanı sıcak tutan sizi 60 yaşında bile ince hissettiren eserler giderek daha tanınan hale geliyor.60 YAŞINDA BİLE İNCECİK GÖRÜNÜMHangi yaşta olursa olsun her bayanın kalbini kol…

Bu kış moda trendlerinde bir tulum kadar rahat pantolonlar, ön plana çıkıyor.

İnsanı sıcak tutan sizi 60 yaşında bile ince hissettiren eserler giderek daha tanınan hale geliyor.

60 YAŞINDA BİLE İNCECİK GÖRÜNÜM

Hangi yaşta olursa olsun her bayanın kalbini çarçabuk kazanabilecek bu pantolonları giyerken, en soğuk havaya bile meydan okumaya hazır, çok sıcak bir battaniyeye sarılmış üzere hissedeceksiniz.

Epey rahat tasarlanmış tulum tesirine sahip günlük hayatta ofiste, alışverişte yahut hafta ortası aperatifinde giymek için harika bir dizayna sahip bu pantolonlar beli incelten ve en minyonlara bile form kazandıran bir bölüme sahip.

Bu pantolonları hakikaten eşsiz kılan şey ise, hem yirmili hem de altmışlı yıllara uygun, eskimeyen bir giysi modülü olmaları.

O halde bir sonraki alışverişiniz için bu hoşluğun dilek listenize neler ekleyebileceğini gelin birlikte öğrenelim.

EN SOĞUK HAVADA BİLE USUL

Kış için sıcak ve rahat kıyafetler konusuna değinirken, öteki yandan da dönem trendlerine de göz atalım.

Bu yıl, çoklukla konutta kalmak için olmazsa olmaz olan bir şeyi dışarı çıkmak için kullanmaya alışmamız gerekecek. Aslında yalnızca kazak giymekle kalmayacağız, 90’ların modası ile içimizi ısıtacak tarzıyla geri dönen giysiler gardıroplarımızda yerini alacak.

Ya da rüzgar ve yağmur nedeniyle sonbaharda azalan ve beli inceldiği için kışın en havalısı olacak bu kuştüyü ceket modeli.

Bu sıcak tutan pantolonlar bir tulum kadar rahat ve 60 yaşında bile ince hissetmek için giderek daha tanınan hale geliyor.

Tüy üzere hafif ve dokunuşu çok yumuşak olan yün yahut kaşmir karışımlı pantolonların bu yıl gardıropta olmaması imkansız.
Bu dizaynlarda rahatlık yalnızca eser gereciyle değil, tıpkı vakitte düğme yahut fermuarın olmadığı yalnızca kayış ve elastik bel bandı ile sağlanıyor.

Bacakları ve göbeğin bir kısmını sıcak tutarak çevik hareket etmemizi sağlayan tasarım skent aydın haberleritlerini oturarak geçirenler için ülkü. Bu sayede ofise söyleyeceğiniz atıştırmalık pizza ve aperatifiniz rahatlıkla yiyebilirsiniz.

Bu yılın favori modeli, hafif kloş, bacaklara rahat oturan, açık bej yahut melanj renkler.

Pekala bunları nasıl kombine edeceksiniz?

Pantolonla uyumlu bir kazak, yavaşça kırpılmış yahut büyük vücut lakin çok uzun olmayan bir kazak harikadır.

Dış giysi olarak yumuşak bir kaban, bornoz usulü tercih edebilirsiniz.

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.