Bu İki Burçtan Olanlar Aman Dikkat! Beklenmedik Olaylar Hayatınızı Değiştiriyor! 4 Haziran Burç Yorumları…

KOÇ : DENEDİĞİNİZ HER ŞEYDE MUVAFFAKİYET ELDE EDECEKSİNİZMevcut eğilim çok motive edici, bu nedenle üzerinizdeki tembellikten kurtulmak …

04.06.2022
Bu İki Burçtan Olanlar Aman Dikkat! Beklenmedik Olaylar Hayatınızı Değiştiriyor! 4 Haziran Burç Yorumları…

KOÇ : DENEDİĞİNİZ HER ŞEYDE MUVAFFAKİYET ELDE EDECEKSİNİZMevcut eğilim çok motive edici, bu nedenle üzerinizdeki tembellikten kurtulmak isteyebilirsiniz, zira bugün denediğiniz her şeyin meyvesi bereketli olacak.İnatçı ve dirençli karakteriniz zorluklar karşıs…

KOÇ : DENEDİĞİNİZ HER ŞEYDE MUVAFFAKİYET ELDE EDECEKSİNİZ

Mevcut eğilim çok motive edici, bu nedenle üzerinizdeki tembellikten kurtulmak isteyebilirsiniz, zira bugün denediğiniz her şeyin meyvesi bereketli olacak.

İnatçı ve dirençli karakteriniz zorluklar karşısında sizi daha da güçlü kılıyor.

BOĞA : TÜM PARANIZI KIYAFETLERE HARCAMAYIN

Görünüşünüz yahut giysi biçiminizle ilgili değişiklikler için kusursuz bir cumartesi lakin tüm paranızı kıyafetlere harcamamaya çalışın.

Bu, kendinizi şımartmak için düzgün bir an ancak tekrar, çoka kaçmamaya çalışın. Muhtemelen bugün üzere, tahminen yakın gelecekte de diğer vesilelerle kendinizle ilgilenme fırsatınız olacak.

İKİZLER : OLAĞANÜSTÜ BİR RUH HALİNİZ VAR

Mükemmel bir ruh hali içindesiniz ve bu cumartesi gününün büyük kısmında bu türlü kalacaksınız. Lakin ruh halinizin âlâ olması çok yüzeysel nedenlerden kaynaklanıyor.

Anında tatmin olmak için küçük şeylere tutunuyorsunuz. Öte yandan, öğlenden sonra daha derin bir şey düşünmek için biraz vaktiniz olabilir.

YENGEÇ : ABARTMAYA GEREK YOK

Mevcut eğilim, bilhassa ilgileriniz kelam gelimi edilen olduğunda, hayatınızda istikrar ve ahenk yaratacaktır.

Bu, yanlışsız gittiğini hissetmediğiniz bir şeyi denemek ve tekrar modellemek için mükemmel bir vakit, lakin abartmamaya çalışın. Duracağınız yeri bilin.

ASLAN : BUGÜN SİZİN İÇİN İŞLER PEK YETERLİ GİTMEYECEK

Bu cumartesi evvelden ertelediğiniz birçok sorumluluk tekrar karşınıza çıkacak ve pek mutlu olmasanız da işlerin gidişatını değiştirmek için yapabileceğiniz diğer bir şey yok.

Öte yandan, aşk hayatınızda harikulâde bir şey olmasını, sizi konfor alanınızdan çıkaracak bir şey olmasını bekliyorsunuz. Bunun olmaması sizi biraz üzebilir.

BAŞAK : İNSANLARIN BUGÜN DİNLENMEYE MUHTAÇLIĞI VAR

Zihinsel yeteneğinizi sergilemeye çalışıyorsunuz fakat tahminen de bugünün cumartesi olduğunu unutarak, dinlenmeye ve rahatlamaya çalışan insanları zorluyorsunuz.

Bu, insanların ısrarlarınızdan neden kolay kolay sıkılacağına dair size bir ipucu vermelidir.

TERAZİ : AŞK HAYATINIZ BAŞINIZI AĞRITACAK

Görünüşe nazaran aşk hayatınız bugün başınızı ağrıtacak ve yanıtlar için birinin peşini bırakmamanız gerekecek.

Neyse ki, davranışınız sıra dışı görülmeyecek ve sonunda istediğinizi elde edebileceksiniz. Bu da hayatınıza çok fazla dahil olan bir arkadaşınızla aranızda yeni tansiyonlar yaratacaktır.

AKREP : İDMAN YAPMAYI UNUTMAYIN

Meskendeki bir sıkıntının parmaklarınızın ortasından kayıp gittiğini hissediyor olabilirsiniz ve bu muhtemelen size bir aciliyet duygusu verecektir.

Sizi kendinize getirecek birini bulana kadar milyonlarca şey hayal edecek ve olan her şeyi gerçek bir drama haline getireceksiniz. Bu, fizikî aktiviteler için şahane bir gün, bu yüzden antrenman yapmayı unutmayın.

YAY : AĞIR BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Çok fazla zihinsel aktivitenin kelam gelimi edilen olduğu; olaylara süratli ve sorumlu bir biçimde tepki vermeniz gereken ağır bir cumartesi.

Görünüşe nazaran günün zorluğunu atlatabilmek için geçmiş ilgilere güveneceksiniz ve bu, çok gereksinim duyduğunuz yardımı elde etmek için geçmişte yaptığınız yeterlilikleri insanlara hatırlattığınız anlardan biri olacak.

OĞLAK : KÜÇÜK ŞEYLER SİZİ SALDIRGANLAŞTIRMAMALI

Bugün farklı bir mahremiyet ve saklılık duygusu içinizi kaplayacak ve görünüşe nazaran partnerinizdminimal seviyedeki bir müdahale bile büyük bir saldırganlık olarak hissedeceksiniz.

Bugün çok duygusalsınız ve insanlardan uzak durmak istiyorsunuz. Kimi durumlarda, yakınlarınız sizi anlayacak ve size alan sunacak, birtakım durumlarda da bu his selini aşmanız söylenecek.

KOVA : KÜÇÜK ŞEYLERDEN KEYİFLİ OLACAKSINIZ

Bugün, hayal gücünü kullanmaktan korkmayanlar için imkanlarla dolu bir cumartesi. Fevkalâde bir şey olmasa da bugün yapabileceğiniz küçük bir tesir sizi çok mutlu edecek.

Tahminen de dikkatinizi insani gayretlere da çevirmelisiniz.

BALIK : İSTEKSİZLİĞİNİZ ÜZERİNİZDE

Bugün evvelden planlanan bir adımı atmak konusunda çok isteksizsiniz ve muhtemelen onu tamamlamak için yakın birinden yürek bulmanız gerekecek.

İşler muhtemelen plana nazaran ilerleyecek ve elde edeceklerinizi yakında unutacak olsanız da başlangıçta hissettikleriniz ve size kimin takviye verdiği üzere şeyler aklınızda kalacak.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.