Bu akşam Kırmızı Oda yok mu, neden yok? 14 Ocak Kırmızı Oda var mı? Kırmızı Oda bitti mi, final mi yaptı, neden yayınlanmıyor?

TV8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda bugün yayın akışında yer almadı. Bunun akabinde izleyiciler, Bu akşam Kırmızı Oda yok mu, neden yok? 14 Ocak …

14.01.2022
Bu akşam Kırmızı Oda yok mu, neden yok? 14 Ocak Kırmızı Oda var mı? Kırmızı Oda bitti mi, final mi yaptı, neden yayınlanmıyor?

TV8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda bugün yayın akışında yer almadı. Bunun akabinde izleyiciler, Bu akşam Kırmızı Oda yok mu, neden yok? 14 Ocak Kırmızı Oda var mı? Kırmızı Oda bitti mi, final mi yaptı, neden yayınlanmıyor? merak etti. Pekala, Kırmızı Oda bitti mi? Kırmızı Oda ne vakit başlayacak? İşte ayrıntılar…

Kırmızı Oda, Onur Güvenatam’ın yapımcılığını ve Deniz Gürlek & Melek Seven’in senaryosunu üstlendiği ruhsal drama çeşidindeki Türk televizyon dizisi. Bu akşam Kırmızı Oda yok mu, neden yok? 14 Ocak Kırmızı Oda var mı? Kırmızı Oda bitti mi, final mi yaptı, neden yayınlanmıyor?

KIRMIZI ODA BU AKŞAM VAR MI, YOK MU, NEDEN YOK?

Kırmızı Oda bugün yılbaşı ortası nedeniyle ekranlara gelmeyecek. Ayrıyeten bugün Masterchef Türkiye finali yapılacağı için Kırmızı Oda yeni kısmı ekranlarda olmayacaktır. Dizinin yeni kısmının haftaya yayınlanması bekleniyor.

İşte 14 Ocak TV8 yayın akışı:

16:00 -Zuhal Topal’la Yemekteyiz/ Yeni Kısım

20:00 – MasterChef Türkiye/ Final

00:15 – Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular/ Yeni Kısım

KIRMIZI ODA KONUSU NE?

Kırmızı Oda”da her hayat öyküsünün altında yatan acılar, sevinçler, memnunluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları lisana getirirken; izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak. Bayana şiddeti, hengameleri anlatan dizi merakla bekleniyo.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI KİMLER?

Ana karakterler

Tabip Manolya Yadigaroğlu/ Hekim Hanım (Binnur Kaya): Kliniğin sahibi ve yılların deneyimine sahip olan psikiyatr. Aydın ile evlidir.

Sekreter Tuna (Gülçin Kültür Şahin): Kliniğin sekreteri. Âlâ kalpli, yardımsever ve yufka yürekli biri.

Çaycı Hüseyin (Baran Can Eraslan): Kliniğin çaycısıdır. Kekeme rahatsızlığı vardır. Saf ve pak yürekli biri.

Gündem

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.