Bomba iddia: Recep İvedik 7 için Disney Plus’la anlaşan Şahan Gökbakar, 120 milyon lira kazanacak

Şahan Gökbakar, ünlü güldürü serisinin yeni sineması Recep İvedik 7 için çalışmalar devam ediyor. Sinemanın dijital platformda yayınlanacağı …

10.05.2022
Bomba iddia: Recep İvedik 7 için Disney Plus’la anlaşan Şahan Gökbakar, 120 milyon lira kazanacak

Şahan Gökbakar, ünlü güldürü serisinin yeni sineması Recep İvedik 7 için çalışmalar devam ediyor. Sinemanın dijital platformda yayınlanacağı öğrenildi. Gökbakar’ın yeni sinemasının haziran ayında Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus’ta yayınlanacağı ileri sürüldü. Ünlü ismin bu mutabakattan 120 milyon lira kazanacağı da konuşulanlar ortasında.

Şahan Gökbakar‘ın yazdığı tanınan güldürü sineması serisi Recep İvedik, son olarak 2019’da yayınlanan 6. sinemasıyla izleyici karşısına çıktı. Gökbakar geçtiğimiz haftalarda toplumsal internet hesabında yayınladığı bir görüntüyle Recep İvedik 7 için birinci çalışmalara başladığını duyurdu.

SON SİNEMASI NETFLIX’TEN KALDIRILDI

Recep İvedik 6 bir müddettir yayında olduğu Netflix’ten 10 Nisan’da lisans müddetinin dolması nedeniyle kaldırılırken, birinci üç sinema hala platformda izlenebiliyor. Şahan Gökbakar hususla alakalı açıklamasında farklı bir platformla anlaştığını söyledi fakat ayrıntı vermedi. Recep İvedik 7’nin ise dijitalde yayınlanacağı konu bahis oldu..

120 MİLYON LİRA KAZANACAK

Haziran’da ülkemizde yayına başlayacak Disney Plus’ın Türkiye operasyonları hakkında bilgi veren gazeteci İbrahim Seten,Şahan Gökbakar, serinin yeni sineması Recep İvedik 7’yi Disney için hazırlıyor ve oyuncu seçimlerine de şimdiden başladığını duyurdu. Seten, Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 7 için Disney Plus’la 120 milyon liraya anlaştığını argüman etti.

“RECEP İVEDİK 7 YAKINDA SİZLERLE”

25 Nisan’da Instagram’dan bir paylaşım yapan Şahan Gökbakar, “Dikkat! Fotoğraf subliminal bildiri içerir… Recep İvedik 7 yakında sizlerle” diyerek sevenlerine müjdeli haberi vermişti.

Snob Magazin / Magazin

Recep İvedik 7,Şahan Gökbakar,Film ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.