Boğaların sırları dökülecek, balıklar mutluluktan ağlayacak(Günlük burç 6 Ocak perşembe)

Bilhassa boğa burçları sır üzere sakladığını gerçekleriniz bugün gün yüzüne çıkabilir! Sulu göz balıklar bugün ağlamanız başarınızdan ötürü. Koç …

06.01.2022
Boğaların sırları dökülecek, balıklar mutluluktan ağlayacak(Günlük burç 6 Ocak perşembe)

Bilhassa boğa burçları sır üzere sakladığını gerçekleriniz bugün gün yüzüne çıkabilir! Sulu göz balıklar bugün ağlamanız başarınızdan ötürü. Koç burçları etrafınızda meczup üzere fitne fesatlıklar dolaşıyor bunlara dikkat!İşte başka burçların günlük burç yo…

Bilhassa boğa burçları sır üzere sakladığını gerçekleriniz bugün gün yüzüne çıkabilir! Sulu göz balıklar bugün ağlamanız başarınızdan ötürü. Koç burçları etrafınızda mecnun üzere fitne fesatlıklar dolaşıyor bunlara dikkat!

İşte başka burçların günlük burç yorumları…

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Dedikodu ve gereksiz latifelerden uzak durmaya çalışıyorsunuz lakin tıpkı vakitte bir kümeye ilişkin olmak istiyorsunuz.

Bu isteğiniz, hisleriniz ve gelecekle ilgili telaşlarınız ortasında kalacak, hangisine nazaran davranmanız gerektiği konusunda hayli tereddüt içerisinde olacaksınız. Kimi Koçlar da ekstra işlerle çok meşgul olacaklar.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu Perşembe günü sırlar ister istemez açığa çıkacak, lakin genel olarak, bu sizi düşündüğünüz kadar etkilemeyecek.

Kimi Boğalar geçmişi karıştırmaya epeyce heveslidir ve insanları, etraflarında olup bitenlere kıyasla daha fazla meşgul edecek ve dikkatlerini dağıtmaya çalışacaklar.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Eski bir duygusal buhrandan kurtuluyorsunuz ve bundan sonra kimi şeylere karşı nasıl tepki vereceğinizi bilmemeniz çok doğal.

Bilhassa partnerinizden beklentileriniz hayli yüksek olduğu için bu Perşembe hayli sıkıntı geçecek. Lakin bu, birtakım acı gerçekleri görmeniz için yeterli bir gün.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kendinizi epey alımlı hissettiğiniz bu Perşembe günü, işleri kendi elinize almazsanız pek bir kar sağlayamayacaksınız.

Bir şeye baş yorduğunuzda çok üretken olabilirsiniz ancak tahminen de planlarınız ortasında nitekim bu yok.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yaptığınız kusurlara göz yumsanız bile, diğerlerinin yaptıklarını çok eleştiriyorsunuz. Bu, bilhassa güzel bir tedbir almazsanız, oburlarının da size karşı eleştirel olmasını kaçınılmaz kılar.

Bu Perşembe, hem fizikî hem zihinsel manada harekete geçmenize yardımcı olacak.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Emniyetli bir bilgi kaynağı bulamadığınız takdirde, dikkatinizin dağılmaya teşne olduğu bu Perşembe günü bir şeyler başarmak çok sıkıntı olacak.

Aslında, gereksiniminiz olan her şeyi toplamanız ve yalnızca düşünmeniz için ülkü bir gündesiniz. Bütün bunları bir yere toplamayı ay sonrasına ertelemek isteyebilirsiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu Perşembe meydana gelen her durumu ve her olaydaki ayrıntıları düşünmeniz gerekiyor.

Partnerinizle tartıştıktan sonra işleri yoluna koyma konusunda da epey kararlısınız. Öte yandan, kimi ferdî kararlarda da çabuk edebilirsiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Aile hayatınızdaki birtakım durumlarla başa çıkmak epey sıkıntı görünebilir fakat tekrar de isteklerinizden vazgeçmiyorsunuz.

Birtakım berbat niyetli beşerler, kendi emellerinizin peşinden koştuğunuz için sizi suçlayabilir fakat sonuçta, bundan biraz incinmiş olsanız da, tekrar de kendi planlarınızın peşinden gideceksiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Mevcut eğilim, ne kadar sevinçli olduğunuza ve arkadaşlarınızla ne kadar vakit geçirdiğinize nazaran değişecek.

Olumlu bir tavır sergileme eğilimindesiniz ve hiçbir şeyin sizi etkilemesine müsaade vermiyorsunuz. Bu Perşembe, geçmiş başarılarınızı sergilemek için olağanüstü bir gün, lakin bunu diğerlerine işverenlik taslayan yahut pasif agresif görünebilecek bir formda yapmamaya çalışın.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu Perşembe epey ölçülü olacak ve her şeye inanılmaz bir huzur ve sükunet hissiyle yaklaşacaksınız.

Tekrar de elde etmek istediğiniz şeyler için çabalayacaksınız ancak hiçbir şey için güç kullanmak istemeyeceksiniz ve beşerler sizin isteklerinize nasıl yenik düştüklerinin farkına bile varamayacaklar. Bu birebir vakitte kimi finansal yatırımlar için âlâ bir gün.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Şimdi başınıza gelen duygusal bir olay yüzünden içten içe kırılmış hissediyorsunuz fakat görünüşe nazaran bu Perşembe günü bunu kolaylıkla atlatabileceksiniz, öteki kimseyi bu probleme dahil etmemeniz kuralıyla.

Mevzuyu ne kadar çok konuşmaya ve nitekim ayrıntılandırmaya meyilli olursanız, o kadar çok içinde kalırsınız.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bu Perşembe günü yaratıcı bir alanda kendinize meydan okuyabilirsiniz, lakin ne yazık ki sonuçlar istediğiniz kadar heyecan verici olmayacak.

Öte yandan, kolay pes etmeyecek üzere görünüyorsunuz ve bu ne kadar güç görünse de işleri yoluna koymaya çalışacaksınız. Birtakım arkadaşlarınız bu husustaki ısrarınıza bile şaşıracak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.