Boğaların başı fena ağrıyacak İkizler burcunda nikah var! (Günlük burç yorumları 28 Aralık Salı)

Günlük burç yorumlarında 28 Aralık Salı günündeyiz. 2021’in bitmesine son 3 gün kaldı. Koronavirüs salgını, siyasi ve ekonomik gelişmelerin …

28.12.2021
Boğaların başı fena ağrıyacak İkizler burcunda nikah var! (Günlük burç yorumları 28 Aralık Salı)

Günlük burç yorumlarında 28 Aralık Salı günündeyiz. 2021’in bitmesine son 3 gün kaldı. Koronavirüs salgını, siyasi ve ekonomik gelişmelerin tesirli olduğu yılın son periyodunda Koç ve yükselen Koçlar, yılın son haftasına bağlantılarla giriş yapıyor. Bağlar …

Günlük burç yorumlarında 28 Aralık Salı günündeyiz. 2021’in bitmesine son 3 gün kaldı. Koronavirüs salgını, siyasi ve ekonomik gelişmelerin tesirli olduğu yılın son periyodunda Koç ve yükselen Koçlar, yılın son haftasına bağlantılarla giriş yapıyor. Münasebetler hayatınızda kıymetli olacak ve bu hafta başında sevdiğiniz beşerle birlikte yapacağınız planları tahminen yılbaşı gecesinde tahminen de ondan evvelki günlerde hayata geçireceksiniz. Ortaklı işler, iş birliklerine açık olabilirsiniz. Akrep ve yükselen Akrepler, yeni yılın son haftasına biraz buruk tesirlerle, biraz da sıkıntı bir giriş yaptı. Olayları gözünüzde çok fazla büyütmeyin. Kendi halinizde kalmaya dikkat edin.

İşte öbür burçların ayrıntılı burç yorumları…

KOÇ BURCU (21 Mart – 20 Nisan)

Görünüşe nazaran bu Salı, arkadaşlar ve aile üyeleri dahil olmak üzere her türlü ticari süreci kolaylaştırıyor.

İmkânsız bir duruma ulaştıysanız ve bir çeşit krediye gereksiniminiz varsa, aslında hiç beklemediğiniz bir yerde takviye bulabilirsiniz. Ve mutabakatın kuralları sizin lehinize görünecek.

BOĞA BURCU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Ailevi sıkıntılarda kırılma noktasına geldiniz ve görünüşe nazaran bu problemlere daha fazla karışmamaya yemin etme talihiniz epey yüksek.

Beşerler sizi dinlemediği için büsbütün duygusallaşıyor ve üzülüyor olabilirsiniz. Tahminen de geri adım atmak şu anda yapabileceğiniz en akla yatkın şeydir.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Hayli münakaşalı bir gün zira kimse seni hakikaten anlayamaz. O denli görünüyor ki, ortaya atmadığınız bütün fikirlere karşı çıkmayı tercih ediyorsunuz.

Diğerlerini berbat hissettirerek inanç düzeyinizi yüksek tutmaya çalışıyorsunuz. Hatta kimi İkizler burcu şahıslar, bu yüzden aileleriyle tartışmaya bile girebilir.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu, sizin için büsbütün finansal bir gün olacak, zira gayretlerinizin birçok para etrafında dönecek üzere görünüyor.

Kendinizi sergilemenin yollarını arıyor olabilirsiniz ve bunu sadece maddi bir yaklaşımla yapabileceğinizi hissediyor olabilirsiniz. Gereğince açık olursanız diğer fikirler ortaya çıkabileceğinden bunun üzerinde biraz durmalısınız.

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Mevcut eğilim, sevdiklerinizin sizi etkileme uğraşlarına karşı epeyce kör olacak ve bu, onlara epey yanlış bir sinyal de gönderebileceğiniz manasına geliyor.

Aklınızda işle ilgili kimi şeyler olabilir, fakat bu, bilhassa çok fazla gayret harcadıklarında, kıymetli olan insanları görmezden gelmeniz için bir mazeret değildir.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu Salı yapmayı planladığınız kirli şeylere dikkat etmek isteyebilirsiniz zira tüm manipüle etme eforları boşuna gidecek üzere görünüyor.

Kimi bilgilere sahip olabilirsiniz ve bunu kendi lehinize kullanmaya çalışıyor olabilirsiniz. Her şeyi hakikat oynarsanız çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu Salı bir ölçü eğitim yahut şahsî gelişim fırsatı getirebilir ve bunu yapmaktan epey memnun olacaksınız. Öte yandan, bu sırada birtakım eski güvensizlikler su yüzüne çıkabilir.

Bu vesileyle onlarla savaşmalı ve tahminen de profesyonel ömrünüzde sizi geride tutan öteki birtakım problemleri ele almalısınız.

AKREP BURCU (24 Ekim – 22 Kasım)

Kabul etseniz de etmeseniz de hayatınızda bir çeşit dönüşüm oluyor ve görünüşe nazaran partneriniz sizi bir şeyler yapmaya zorluyor.

Ne kadar inatçı ve hırslı olduğunuzu gösterecek ve hatta tahminen de tam karşıtını yapacaksınız. Bağınızla ilgili ufukta kara bulutlar görüneceğinden emin olabilirsiniz.

YAY BURCU (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu Salı hayli karamsar olacaksınız, bu yüzden insanların sizden uzak durmasına şaşmamalı ve tam olarak beşerler sizden uzak durduğu için huysuzluğunuza ve güvensizliklerinizi sergilemeye devam ediyorsunuz.

Bu acı verici döngüde yaşadığınızı ne kadar çabuk anlarsanız, ondan kurtulmak o kadar kolay olacaktır.

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 20 Ocak)

İş yerinde belli bir tartışmadan kaçınıyorsunuz ve bu yalnızca ilerlemenizi engelleyecek üzere görünüyor.

Etkileşimin kendisinden değil, makul bir sonuçtan korkuyor olabilirsiniz. Biraz oturup bahis üzerinde düşünürseniz, enteresan bir sonuca varabilirsiniz.

KOVA BURCU (21 Ocak – 18 Şubat)

Görünüşe nazaran hayat üslubunuzun makul bir istikametini değiştirmeye hayli heveslisiniz lakin tıpkı vakitte değiştirmek istediğiniz şey daha çok bir heves.

Bunun nedeni, bu Salı epey boş vaktiniz olması ve çok tepki vermeniz olabilir. Ayrıyeten tahminen de bir mühlet arkadaşlarından uzak durmalısın zira bu fikirler de buradan geliyor.

BALIK BURCU (19 Şubat-20 Mart)

Bu Salı hayli sabırsızsınız ve görünüşe nazaran partnerinizin mevcut durumuna karışmanızı engelleyen de tam olarak bu.

Reaksi̇yonlerinden mutlu değilsiniz. Kimi Balıklar, gerçekleştirmesi planlanmaktadır. vakitleri yahut paraları olmadığını bildikleri bir çeşit hayal projesi başlatacaklar.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.