Boğaları arkadaşları motive edecek, İkizler çocuklarıyla zor günler geçirecek (Günlük burç yorumu 18 Ocak Salı)

18 Ocak Salı günlük burç yorumlarında Boğaların yardımına arkadaşları koşacak. Ebeveyn İkizler ise sorunlu günler yaşayacak.İşte öbür burçların …

18.01.2022
Boğaları arkadaşları motive edecek, İkizler çocuklarıyla zor günler geçirecek (Günlük burç yorumu 18 Ocak Salı)

18 Ocak Salı günlük burç yorumlarında Boğaların yardımına arkadaşları koşacak. Ebeveyn İkizler ise sorunlu günler yaşayacak.İşte öbür burçların ayrıntılı günlük burç yorumları…KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)Arkadaş etrafınızda kimi duygusal …

18 Ocak Salı günlük burç yorumlarında Boğaların yardımına arkadaşları koşacak. Ebeveyn İkizler ise sorunlu günler yaşayacak.

İşte öbür burçların ayrıntılı günlük burç yorumları…

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Arkadaş etrafınızda kimi duygusal meseleler hakim. Her ne kadar bu sıkıntıların merkezinde olmasanız da onları düzeltmek için kimi sorumluluklar yükleniyorsunuz.

Gününüzü diğer beşerlerle vakit geçirerek harcayabilir, sonra sıkıntıların temeline inmeye çalışabilirsiniz. Bununla birlikte, taraflı bir bakış açınız olduğu için meseleleri çözmek güç olacaktır.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu Salı günü büsbütün güçsüz hissediyor olabilirsiniz, fakat kendinizi yine şarj etmek için yapabileceğiniz kimi küçük çaplı aktiviteler var.

Meskende yapabileceğiniz birtakım hafif idmanlar bu aktivitelerden biri olabilir. Kimi Boğalar, kendilerine enteresan bir planla gelen arkadaşı tarafından motive olacak.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün otoriteyle savaşacaksın, bilhassa de meskende. Çocuğu olan İkizler burcu insanları bugün en güç vakitleri geçirmeye başlayacak.

Tahminen de kendi planınızı uygulamaya koyamıyorsunuz ve bu sizi delirtiyor. Kimileri, kendi gelişimleri için düzgün olacak birtakım bilgiler keşfedecek.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ya kıymetli bir şey satın aldığınız için ya da birtakım faturaları ödemek zorunda olduğunuz için bu Salı epey gerilimli bir gün olacak ve olan biten her berbat şeyden kendinizi sorumlu tutuyorsunuz.

Çözmeniz gereken sıkıntıyı ne kadar çabuk hallederseniz o kadar güzel olur. Bu, kimi finansal düzenlemeler için mükemmel bir gün, fakat bu mevzuda emin olabilmeniz için koymanız gereken birtakım kriterler var.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ailenizle yahut arkadaşlarınızla bir çeşit seyahat hazırlıyorsunuz üzere görünüyor. Bu türlü bir planınız olmasa bile bu Salı muhakkak bir planlama günü olacak.

Ayrıyeten, gün boyunca yaptığınız şeyden çok bunalmış hissedeceğiniz bir ana yakalanacaksınız. Tahminen de yapmanız gereken birtakım şeyleri unuttuğunuzdan şüphelendiğiniz için yapılacaklar listesi hazırlayacaksınız.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Mevcut eğilim hayatınıza çok fazla ilham getirecek, fakat birebir vakitte kendinize karşı güvensizlikten ve birtakım telaşlardan kaynaklanan zorluklar olacaktır.

Kimi beşerlerle toplumsal etkileşime girmekten korkuyorsunuz ve hatta kimi insanlardan daha aşağı bir derecede olduğunuzu hissedebilirsiniz. Kendinize karşı çok fazla eleştirel olmamalısınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Görüşleriniz ve birincieleriniz kelam gelimi edilen olduğunda çok hırçın davranıyorsunuz ve sizin kadar önemli olmayabilecek birtakım beşerler bunu latife olarak görüyor.

Küsmek doğaldır, fakat olayları oldukları üzere görmeye çalışmalı ve kendinizi çok üzmemelisiniz. İkna edemediğiniz beşerler için daha fazla uğraşmanıza gerek yok.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Mevcut eğilim iş yerinde küçük fakat besbelli bir muvaffakiyet getirecek.

Bu kıymetli bir şey ve bunu kutlamanız ya da en azından bu muvaffakiyetin şuurunda olarak çok daha fazla inançla devam etmeniz gerekiyor. Bu anlarda inancınızı arttırmıyorsanız, ne vakit artıracaksınız?

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Yakın biriyle yaptığınız bir tartışmayla ilgili büyük bir yaygara çıkarıyorsunuz ve gereksiz yere insanların sizin tarafınızda olmasını sağlamaya çalışıyorsunuz.

Tahminen de bu yüzden her şeyi abartan kişi olarak görüneceksiniz ve gelecekte bu üzere durumlara dikkat etmelisiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Her yaştan çocuğa çok ihtimam gösteriyorsunuz ve bu Salı, gençlerin katıldığı rastgele bir aktiflik için mükemmel bir gün üzere görünüyor.

Onlarla her zamankinden daha güzel akıl yürütebileceksiniz, bu nedenle makul bir durumu onlara empoze etmeniz gerekiyorsa, tam vakti. Kimi Oğlaklar, diğerlerinin bir dereceye kadar bağımsızlık kazanmalarına bile yardımcı olacak.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Mevcut eğilim, kendi başınıza ne kadar vakit harcadığınıza nazaran değişir ve durum aslında bu türlü olmasa da hayli içe dönük olarak nitelendirileceksiniz.

Tahminen de biraz uğraş göstermenin ve arkadaşlarınızın yanında olmanın vakti gelmiştir. Yanlış bir sıfatla etiketlenerek toplumsal aktifliklerin dışında tutulmak istemezsiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bu Salı günü birtakım ortamlarda inançsız hissediyorsunuz, lakin buralardan uzaklaşmak yahut işleri düzgünleştirmek için hiçbir şey yapmıyorsunuz.

Şikayetçi pozisyonda kalma eğilimindesiniz ve her şeyden uzaklaşmak için rastgele bir sorumluluğunuz olduğunu hissetmiyorsunuz. İş yerindeki küçük bir muvaffakiyet sizi daha yeterli hissetmenize neden olabilir, lakin kısa bir müddet için.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.