Boğalar meslekleriyle ilgili bir karar verecek Oğlaklar sabrının faydasını göremeyecek (Günlük burç yorumları 25 Ocak Salı)

25 Ocak Salı günlük burç yorumları şöyle;KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)Havada aşk kokusu var ancak sizin için olmayabilir. Görünüşe …

25.01.2022
Boğalar meslekleriyle ilgili bir karar verecek Oğlaklar sabrının faydasını göremeyecek (Günlük burç yorumları 25 Ocak Salı)

25 Ocak Salı günlük burç yorumları şöyle;KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)Havada aşk kokusu var ancak sizin için olmayabilir. Görünüşe nazaran beklentileriniz epeyce yüksek ve aramaya devam etmeniz gerekiyor. Bu Salı gününün size hissettireceği özet…

25 Ocak Salı günlük burç yorumları şöyle;

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Havada aşk kokusu var lakin sizin için olmayabilir. Görünüşe nazaran beklentileriniz hayli yüksek ve aramaya devam etmeniz gerekiyor. Bu Salı gününün size hissettireceği özetle bu. Herkesin bir ruh eşi bulduğunu ve kendi başına kaldığınızı hissedebilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Zati uzun vadeli bir münasebet içinde olan Boğalar, günün yararlarını başkalarından daha fazla hissedecekler.

Mesleksel hayatınızla ilgili kıymetli bir ayrımla karşı karşıya olduğunuzu fark edeceksiniz. Tüm bunları partnerinizle birlikte değerlendirebilecek ve vereceğiniz karara daha çok güvenebileceksiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Görünüşe nazaran benlik hürmetiniz ve şahsî gururunuz bugün size her zamankinden daha fazla sorun çıkaracak.

Fikrinizi desteklemeye çalıştıktan sonra bir tıp çatışmaya girebilirsiniz. Aslında bu epey akla uygun bir durum olsa da bu sorun etrafınızdakiler tarafından abartılacak ve bu sizin muhakkak hoşlanmayacağınız bir şey.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Birtakım finansal beklentileriniz olduğu parlak bir gün, lakin odağınızı maddi tarafta tutmuyor ve hisler tarafında biraz uygunlaştırma yapmaya çalışıyorsunuz üzere görünüyor.

Sonunda yakın biriyle dürüst bir tartışmaya girme talihiniz olabilir. Bundan edineceğiniz fikre şaşıracaksınız.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün birtakım ziyaretçileri ağırlamaya heveslisiniz, fakat konuklarınızı ağırladığınız ofis yahut konutunuzun durumundan mutlu değilsiniz.

İnsanların sizin hakkınızda yanlış bir izlenim edineceğinden endişeleniyorsunuz ve bu da kimi şeyleri gizlemenize ve her şeyin parlak görünmesini sağlamaya çalışmanıza neden oluyor.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugünün büyük bir kısmı tahminen biraz romantik anlar eşliğinde eğlenceli ve rahat bir ortamda geçecek üzere görünüyor.

Ruh haliniz üstte anlatıldığı üzere olsa da aklınızda göründüğü kadar kıymetli olmayan birtakım kaygılar var. Birtakım Başaklar, kendilerinin yahut yakın birinin birtakım sıhhat meseleleriyle uğraşıyor olabilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Sizin için bu Salı gününün anahtar sözü irtibat olacak. Değerli bir haber vermek üzeresiniz ve bunu yazılı olarak yapmak en güzeli.

Bu, birtakım Teraziler için birtakım zorluklar doğurabilir, lakin gün geçtikçe yapmanız gerekenler konusunda daha rahat olacaksınız. Bu, muvaffakiyet hanenize yazabileceğiniz olağanüstü bir tecrübe.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Mevcut eğilim, partnerinizle yapmak üzere olduğunuz bir tartışmayı hızlandıracak ve ikinizin de gizlediği birtakım meseleler sonunda su yüzüne çıkacak.

Her ne kadar birtakım Akrepler sıkıntıyı nasıl anlatacaklarını bilseler de uzun bir süreç onları bekliyor olacak.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Ne kadar dürüst olursanız, yanlışsız kararı verme bahtınız o kadar yüksek olacak, bu yüzden zihninizi olabildiğince açık tutmaya çalışmalısınız.

Bir diğerinin hırslarını yumuşatmak ve herkesin muhtaçlıklarını karşıladığınızdan emin olmak istiyorsunuz ve bu, ailede birtakım çatışmalara yol açacaktır.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu Salı çok fazla sabrın yararını görmeyeceksiniz ve görünen o ki sorun tam da buradan çıkacak.

İnsanlara karşı sempatiksiniz lakin yalnızca yapmaları gerekeni yaparlarsa. Değilse yahut minimal seviyedeki gecikmede, davranışınızı 180 derece değiştirirsiniz ve herkesi şaşkına çevirir ve öfkelendirirsiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu Salı, uzun vakittir istediğiniz bir şeyi gerçekleştirmek için nüfuzunuzu ve gücünüzü kullanacaksınız.

Birçok beşerle bağlantı halinde olacaksınız ve en âlâ argümanlarınızı öne çıkaracaksınız. Amaçlarınıza büsbütün ulaşacağınız gün bugün değil lakin siz de başarısız sayılmazsınız.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

İş hayatınızda kimi gerilimli işlerle karşılaşacak olsanız da bugün ne kadar istikrarlı olduğunuzu da kanıtlamış olacaksınız.

Çalışmalarınızın hiçbirinden yahut kaygılarınızdan diğerlerine bahsetmeyeceksiniz. Bu tavrınız konutunuzda, arkadaşlarınız ve ailenizle, olağandışı hiçbir şey olmadan huzurlu bir gece geçirme mümkünlüğü olduğu manasına gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.