Boğa, İkizler, Terazi İçin İyi Bir Gün Başlarken Koç Dikkatli Olmalı… Yıldızlar Ya Diğerleri İçin Ne Diyor?

Bugün ayrıyeten Ay Yengeç burcunda sabah skent aydın haberlerit 10:19’da güneşle kare açı yapıyor ve bize bir değişiklik yapmamız için ilham …

20.07.2022
Boğa, İkizler, Terazi İçin İyi Bir Gün Başlarken Koç Dikkatli Olmalı… Yıldızlar Ya Diğerleri İçin Ne Diyor?

Bugün ayrıyeten Ay Yengeç burcunda sabah skent aydın haberlerit 10:19’da güneşle kare açı yapıyor ve bize bir değişiklik yapmamız için ilham veriyor. Ay, skent aydın haberlerit 14:23’te şehvetli dünya burcu Boğa’ya giriyor ve akşam 20:19’da Aslan’daki Merkür ile kare açı yapıyor ve sohbetleri …

Bugün ayrıyeten Ay Yengeç burcunda sabah skent aydın haberlerit 10:19’da güneşle kare açı yapıyor ve bize bir değişiklik yapmamız için ilham veriyor. Ay, skent aydın haberlerit 14:23’te şehvetli dünya burcu Boğa’ya giriyor ve akşam 20:19’da Aslan’daki Merkür ile kare açı yapıyor ve sohbetleri başlatıyor. Ay, 21:17’de Yengeç burcundaki Venüs ile temas kurar ve bu da bizi sevecen bir ruh haline sokabilir. İşte 20 Temmuz burç yorumları…

KOÇ : YENİ İLİŞKİLER KURMA EĞİLİMİNİZ GÜÇLÜ

Mevcut eğilim büsbütün yeni irtibatlar kurmakla ilgili ve görünüşe nazaran bu süreçte toplumsal maharetlerinizi keşfetme fırsatınız olacak.

Bazı beşerlerle birlikteyken daha utangaç olabilirsiniz, fakat bu sizi kapasitenizi göstermekten alıkoymamalıdır. Ayrıyeten, işten biriyle çok ortak noktanız olduğunu da fark edebilirsiniz.

BOĞA : KARARINIZ SİZİ ÖNDER YAPACAK

Etrafınızdakilerin gözündeki yeriniz bugün biraz değişebilir, lakin muhtemelen sizin lehinize. Tahminen de alacağınız bir karardan ötürü bir tıp başkan olarak kabul edilebilirsiniz.

Bunun dışında, sevdiğiniz arkadaşlarınızla geçirebileceğiniz biraz vaktinizin olduğu rahat bir gün.

İKİZLER : YAPTIĞINIZ İŞ TAKDİR EDİLECEK

Bugün birileri gelip yaptığınız işi çok takdir ettiğini söyleyecek. Sizden dayanak ya da bir çeşit akıl hocalığı talep edilebilir.

Büyük olasılıkla bundan gurur duyacaksınız, lakin yardım etmek için hakikaten vaktiniz olmayabilir, zira başka işlerinizi halletmeniz gerekiyor olabilir.

YENGEÇ : İŞ PERFORMANSINIZ DİKKAT ÇEKİYOR

Kariyerinizle ilgili uygun haberler var! Görünüşe nazaran performansınız gözden kaçmamış. Çok ilgilendiğiniz bir projeyi yürütme bahtı size verilecek ancak tıpkı vakitte öncesinde çözmeniz gereken kimi meseleler da olabilir.

Bazı Yengeçler, birlikte çalışmaya sahiden alışkın olmadıkları kimi beşerlerle iş birliği içinde çalışmak zorunda kalacaklar.

ASLAN : PARTNERİNİZLE UYUŞMAZLIK YAŞAYABİLİRSİNİZ

Partnerinizle tıpkı fikirde olduğunuzu hissediyor olsanız da bugün kendiniz için çok bedelli bulduğunuz bir bahiste aslında uyuşmazlık içinde olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Bu, hararetli bir tartışmayı beraberinde getirebilir, lakin gününüzü hayal kırıklığıyla geçireceğiniz manasına gelmez.

BAŞAK : BUGÜN KENDİNİZİ HUZURSUZ HİSSEDEBİLİRSİNİZ

Bu çarşamba biraz huzursuzluk yaşayabilirsiniz ve bunun neden olduğunu bilemeyebilirsiniz, zira tasa verici hiçbir şey olmuyor.

Ayrıca kendinize âlâ hissedebileceğiniz bir mühlet tanımak için birtakım aktiviteleri ertelemek isteyebilirsiniz. Öğlenden sonra kendinizi daha huzurlu ve inançta hissedebilirsiniz.

TERAZİ : HOŞ BAŞLANGIÇLAR SİZİ BEKLİYOR

Romantik hayatınızda bugün yer almak üzere olan birçok şeye hoş bir başlangıç yapabilirsiniz. Gerekirse, hayatınızda pek de hoş gitmeyen bir olayı tekrar şekillendirebilirsiniz.

İletişimde her zamankinden daha uygunsunuz ve hislerinizi daha düzgün tabir etmeyi başaracaksınız. Kimi Teraziler de tuttuklarını koparmayı, her şeyin istedikleri üzere olmasını isteyecekler.

AKREP : AĞIR BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Bugün kendinizden çok bahsedeceksiniz ve görünüşe nazaran beşerler sizi dinlerken büyüleyici olmayı da başarıyorsunuz.

Her ne kadar ilgi odağı olmasanız da bu ağır tesir, sizin ikna kabiliyetinizi kullanma ve diğerlerini motive etme şansınızdan kaynaklanıyor olabilir. Birtakım Akrepler bu rolü oynarken kendilerini çok yeterli hissedecekler.

YAY : TAHSİLAT İÇİN ÂLÂ BİR GÜN

Borçları ödemek yahut mahsup etmek için yeterli bir gün. Bu, hoş bir son ve pak bir yeni başlangıç için yeterli bir an olduğundan, hayatınızda buna emsal bir şey gerektirebilecek öbür durumları düşünmek isteyebilirsiniz. Bu, taksitine gireceğiniz yeni bir eser olabilir.

Ayrıca her türlü huzursuzluktan uzaklaşmış ve her şeyi olduğu üzere kabul etmiş görünüyorsunuz.

OĞLAK : ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Bu çarşamba öğrenecek çok şeyiniz olacak, bilhassa aile hayatınız konusunda. Görünen o ki, katı sınırlamaları aşmanın yollarını bulma konusunda çok geniş bir hayal gücünüz var.

Ne yapacağınızdan hakikaten emin olamayacağınız kimi anlar olsa da temas kuracağınız insanların üzerinde hürmet ve itimat uyandıracaksınız.

KOVA : MESLEĞİNİZDE YENİ BİR FIRSAT KARŞINIZA ÇIKACAK

Aşk hayatınızda yaptığınız bir seçimi sorguluyor olabilirsiniz ve muhtemelen günü ne olabileceğini merak ederek geçirmekten keyif alacaksınız.

Bu nitekim makus bir şey değil zira yıldızlar sana karşı epey âlâ ve sana fazla baskı yapmıyor. Ayrıyeten, süratli sonuç alma bahtınız az olsa da mesleğinizde bir fırsatın karşınıza çıkacağını göreceksiniz.

BALIK: RAHAT BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Mali açıdan bu rahat bir çarşamba sizi bekliyor olsa da mevzu para olduğunda daha sorumlu olmaya çalışmanız makus bir fikir olmaz.

Gerçekten gereksiniminiz olmayan şeylere para harcama eğiliminiz olabilir ve kendinizi şımartmak için bir şeyler satın almaktan uzaklaşmanız biraz sıkıntı olacaktır.

Süper Yanlışsız Kişilik Testi: Koltuğunu Seç Kişiliğini Öğren

Çantanı Nasıl Taşıyorsun? Çantanızı Taşıma Formunuz Kişiliğiniz Hakkında Neler Söylüyor? O Gerçekleri Öğrenmeye Hazır Mısınız?

Bir Yapıştı mı Tüm Gücünüzü Emerler! En Zehirli Burçlar Hangileri?

Onlar Asla Terk Etmiyor! En Sadık Burçlar…Dünya Hoşu Gelse Sizden Diğerine Dönüp Bakmıyor!

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.