Boğa burcu sırları öğrenecek Akreplere mükemmel fırsat (Günlük burç yorumları 8 Aralık Çarşamba)

Günlük burç yorumlarında 8 Aralık Çarşamba günü öne çıkan burçlar Boğa ve Akrepler oldu. Boğa burcu bugün öğreneceği sırla ya büyük bir olayın …

08.12.2021
Boğa burcu sırları öğrenecek Akreplere mükemmel fırsat (Günlük burç yorumları 8 Aralık Çarşamba)

Günlük burç yorumlarında 8 Aralık Çarşamba günü öne çıkan burçlar Boğa ve Akrepler oldu. Boğa burcu bugün öğreneceği sırla ya büyük bir olayın içinde kendini bulacak ya da öğrendikleri karşısında vereceği reaksiyonyle durumdan daha net ve hasarsız çıkacak. Ak…

Günlük burç yorumlarında 8 Aralık Çarşamba günü öne çıkan burçlar Boğa ve Akrepler oldu. Boğa burcu bugün öğreneceği sırla ya büyük bir olayın içinde kendini bulacak ya da öğrendikleri karşısında vereceği reaksiyonyle durumdan daha net ve hasarsız çıkacak. Akrepler ise bugün ilimle kendilerini donatacak zira her türlü bilgiyle haşır neşir olacakları kusursuz bir gün geçirecekler…

İşte öbür burçların 8 Aralık Çarşamba günlük burç yorumları…

KOÇ BURCU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu çarşamba hayli gizemlisiniz ve işleri kendi yolunuzla ve oburlarının görüş alanı dışında yapmayı tercih ediyorsunuz.

Bunun nedeni, gerçek şeyi yaptığınızdan emin olmamanız ve başarısız görünmek istememeniz yahut bunun için biraz yalnız vakit geçirmeniz ve işinizi yanınızda götürmeniz gerektiğini düşünmeniz olabilir.

BOĞA BURCU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu, sizden gizlenmiş birtakım bilgilerle karşılaştığınız için sırların açığa çıktığı bir Çarşamba olacak.

Tahminen bunu kolay kolay atlatacaksınız ya da tam aksine büyük olay yaratacak. Her durumda, bu bahiste kendi başınızasınız ve kimse kararınız için sizi azarlamaya gelmeyecek.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Arkadaşlarınızın hayatında farklı durumlar oluyor ve görünüşe nazaran hali hazırda görülenin birçoklarından etkilenmişsin.

Ya bunu bilerek yaptın ya da zaten oldu ve artık bununla uğraşmak zorundasın. Bu durum, bu Çarşamba devam eden her türlü krizi çözmek için toplantılar ve telefon görüşmeleriyle dolu olacağı manasına gelebilir.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ferdî gelişiminize katkıda bulunan ve bir müddettir ertelediğiniz her şey bu Çarşamba yapılmalı yahut en azından başlamalıdır.

Ayrıyeten, bir çeşit sunum yahut proje hazırlamanız gerekebilir. Şayet öyleyse, mümkün olduğunca çok vakit ayırmalısınız.

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Zihniniz çok süratli lakin görünüşe nazaran bu yalnızca ofisinizdeki hususlarda geçerli zira iş aile hayatının duygusal istikametine geldiğinde epey reaksiyonsizsiniz.

Ve bu reaksiyonsizliğiniz tam olarak yakınlarınızın gözünüze sokmaya başlayabileceği şeydir. Birebir vakitte bu, özel hayatınızda birtakım değişiklikler yapmanız için güzel bir an olabilir.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Gerçek yoldasınız ve sezgilerinizi biraz geliştirerek bunu daha net görebilirsiniz.

Öte yandan, sizi yalnızca hayal kırıklığına uğratmakla kalmayan, tıpkı vakitte yeteneklerinizden kuşku duymanıza neden olan kimi küçük ayrıntılar da var. Evriminizi yavaşlatmadan bu şeyleri nasıl aşacağınızı görmek değişik olacak.

TERAZİ BURCU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bugünün aktifliklerine ne kadar çok tutku koyarsanız, gerçekleşmesinin mümkün olmadığını düşündüğünüz kimi şeylerde bile muvaffakiyet talihiniz o kadar yüksek olur.

Yeni şeyler denemeye çok heveslisiniz, lakin bugün size yenilikler sunmayabilir. Bu nedenle şu anda olanlarla, hatta daha eski projelerle uğraşmak zorunda kalacaksınız.

AKREP BURCU (24 Ekim – 22 Kasım)

Her şeyi bilmediğini kabul eden Akrepler kelam gelimi edilen olduğunda, bu Çarşamba her türlü bilgiden yararlanmak için olağanüstü bir gün.

Güçlerinize çok güveniyor olabilirsiniz ve delillerle yüz yüze gelseniz bile kimi şeyleri kabul etmeye istekli olmayacaksınız. Bu, çocukluğunuzla ilgili bir şeyle ilgili olabilir.

YAY BURCU (23 Kasım – 21 Aralık)

Her şeyi tertipli tutmayı önemseyen insanlardan olsanız da olmasanız da, bu Çarşamba muhtemelen ayaklarınız yere sağlam basacak.

Bir toplantıyı unutabilir ya da makul bir durumu gözden kaçırabilirsiniz, bundan ötürü çok üzüleceksiniz ve işleri halletmek için elinizden gelenin en düzgününü yapacaksınız.

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu, bilhassa iş açısından, önümüzdeki haftalar için ne yapmanız gerektiğini planlamaya başlamak için kusursuz bir gün.

Görünüşe nazaran bu yalnızca hazır olmanızı sağlamakla kalmayacak, tıpkı vakitte kendinizi daha huzurlu hissetmenizi de sağlayacak. Şu anda canınızı sıkan bir şey varsa, bundan kolay kolay kurtulabileceğiniz nokta tam da bu planlamadır.

KOVA BURCU (21 Ocak – 18 Şubat)

Sıhhat ve iyilik, yalnızca kendiniz için değil, birebir vakitte etrafınızdakiler için de bu Çarşamba yinelenen bir tema olacak.

Tavsiyeleriniz ve davranışlarını güçlendirmek için diğerlerine uyguladığınız baskı, muhakkak bir şey olursa yahut sizi üzen ve sizi bu bilince getiren bir rahatsızlık varsa daha da büyük olacaktır.

BALIK BURCU (19 Şubat-20 Mart)

Bu Çarşamba kişiliğiniz hakkında bir şeyler açığa çıkacak. Bu, bir kusurunuzun ortaya çıkması nedeniyle oluyor.

Doğal ki, buna çeşitli reaksiyonler olabilir ve her şeyi ne kadar ferdî alacağınızı ve bundan bir şeyler öğrenip öğrenemeyeceğinizi görmek enteresan olacak.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.