Baba dizisi ne zaman başlıyor? Baba dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu mu? Baba dizisi oyuncuları kimler, konusu ne?

Gündem Haberleri Baba dizisi yeni dönem tarihi belirli oldu mu ve Baba dizisi ne vakit başlayacağı gündeme geliyor. Başrollerinde Haluk …

11.09.2022
Baba dizisi ne zaman başlıyor? Baba dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu mu? Baba dizisi oyuncuları kimler, konusu ne?

Gündem Haberleri

Baba dizisi yeni dönem tarihi belirli oldu mu ve Baba dizisi ne vakit başlayacağı gündeme geliyor. Başrollerinde Haluk Bilginer’in olduğu Baba dizisi ne vakit başlıyor merak ediliyor. Baba dizisi ne vakit başlıyor? Baba dizisinin yeni dönem tarihi aşikâr oldu mu? Baba dizisi oyuncuları kimler, konusu ne? Ayrıntılar haberimizdedir…

İlhan, Kadir’den yediği darbeden sonra karşılığını vermek için harekete geçer. Servet karşı karşıya kaldığı gerçeklerden sonra tabana batarken Firuz’la yaptığı işbirliği bütün aileyi tehlikeye atar. Ailesinin yanına dönen Kadircan, Cansu’yla büyük bir yüzleşme yaşar. Bu yüzleşme onun hayatını büsbütün değiştirirken Kadir bütün aileyi toparlamaya çalışır. Büşra, Ferit’in katilini bulmak için Elif’le el ele verir. Yaşar’ın Kadircan’la ilgili verdiği bir karar, Binnur ve Yaşar ortasında büyük bir tansiyona neden olur. İlhan ve Kadir kozlarını paylaşmak için karşı karşıya gelirken Büşra kendisini çok büyük bir tehlikenin içinde bulur.

Saruhanlı ailesi, bir uçak kazasının akabinde şoke edici bir gerçeği öğrenirken hepsinin hayatı apansız değişiyor. Saruhanlı ailesinin yaşayacakları şimdidönemli ölçüde bir merakla bekleniyor.

Baba, Ay İmal imzalı, birinci kısmı 15 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Davet Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın kaleme aldığı aksiyon ve dram çeşidindeki Türk üretimi televizyon dizisi. Başrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş paylaşmaktadır.

Baba dizisi geçtiğimiz dönem çarpıcı bir dönem finali kısmı ile seyircisine veda etti. Baba dizisi ne vakit başlayacağı şimdi muhakkak değildir.

BABA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Haluk Bilginer

Tolga Sarıtaş

Ayda Aksel

Beril Pozam

Özge Yağız

Hakan Kurtaş

Deniz Hamzaoğlu

Taner Rumeli

Bihter Dinçel

Cem Uslu

Zeynep Tuğçe Bayat

Özge Özacar

Oktay Çubuk

Sedef Akalın

Damlasu İkizoğlu

Baba Dizisi,Kadir ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.