Avrupa’nın göbeğinde görülmemiş barbarlık! Dev final öncesinde birbirlerini bıçakladılar

İspanya’nın Sevilla kentinde oynanan Eintracht Frankfurt-Rangers, Avrupa Ligi final karşılaşması öncesinde iki grup taraftarları birbirine girdi …

19.05.2022
Avrupa’nın göbeğinde görülmemiş barbarlık! Dev final öncesinde birbirlerini bıçakladılar

İspanya’nın Sevilla kentinde oynanan Eintracht Frankfurt-Rangers, Avrupa Ligi final karşılaşması öncesinde iki grup taraftarları birbirine girdi. kentte karşı karşıya gelen taraftarlar caddenin ortasında hengame etti. Sandalyelerin havada uçuştuğu hengamede çok sayıda bıçaklanma olayı olduğu bildirildi.

Avrupa Ligi finali Eintracht Frankfurt ile Rangers ortasında İspanya’nın Sevilla kentinde oynandı. Dev uğraş öncesinde kentin caddeleri savaş alanına döndü.

FRANKFURT TARAFTARLARI GÖZALTINA ALINDI

Kentte karşı karşıya gelen iki ekip taraftarları birbirlerine etrafta ne buldukları her şeyi fırlattı. Sandalyelerin havada uçuştuğu arbedede çok sayıda bıçaklanma hadisesinin yaşandığı bildirildi. 200 kadar Frankfurt taraftarının İspanyol polisi tarafından gözaltına alındığı söz ediliyor.

FUTBOLSEVERLER İMGELERE İSYAN ETTİ

Toplumsal medyada da büyük ses getiren imgeler sonrası futbolseverler, yaşananları barbarlık olarak kıymetlendirdi. Bilhassa Alman holiganların, İspanya sokaklarında dehşet saçtığı ve yakaladıkları Rangers taraftarlarını zalimce dövdükleri belirtildi.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.