19 Mayıs perşembe günü burçlarınızda neler var? Günün en kötü haberi kime gelecek? İşte günün şanslıları…

Koçlar yetenekleri ile herkesin önüne geçerken boğalar da kendilerini geliştirecek iştiraklere açık olmalı. Bugün ikizlerin lisanına sahip …

19.05.2022
19 Mayıs perşembe günü burçlarınızda neler var? Günün en kötü haberi kime gelecek? İşte günün şanslıları…

Koçlar yetenekleri ile herkesin önüne geçerken boğalar da kendilerini geliştirecek iştiraklere açık olmalı. Bugün ikizlerin lisanına sahip çıkması gerekiyor. Yengeçler elde ettikleri her şeyi kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya. Aslanların diğerlerini tak…

Koçlar yetenekleri ile herkesin önüne geçerken boğalar da kendilerini geliştirecek iştiraklere açık olmalı. Bugün ikizlerin lisanına sahip çıkması gerekiyor. Yengeçler elde ettikleri her şeyi kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya. Aslanların diğerlerini taklit etmekten kaçınması gerekiyor. Başakların güçlerini aşka yönlendirmesinde yarar var. Parası olan teraziler alışverişe parası olmayanlarda meskende değişikliklere odaklanacak. Akreplerin yeni tanışacakları insanlara odaklanması gerekiyor. Yaylar kendilerini çok değerli hissederken oğlakların ise çok rahatlayacağı bir gün başlıyor. Kovaların yanlış algılamaktan ötürü canları çok sıkılacak. Sıkıntı durumda kalacak olan balıkların etraflarından alacakları tavsiyelere kulak kabartması gerekiyor.

KOÇ: HERKESİN ÖNÜNE GEÇEBİLİRSİNİZ

Bugün saf yeteneğin kıymetini anlayacaksınız ve bunu kendi faydanıza kullanacaksınız.

Ayrıyeten çok iyimsersiniz ve herkesi aydınlatmaya çalışıyorsunuz, bu da planlarınıza yardımcı olacak bir şey. Bu yeteneğe biraz sezgi katarak herkesin önüne geçebilirsiniz.

BOĞA: SİZİ GELİŞTİRECEK İŞTİRAKLERE HAZIR OLUN

Bu perşembe her tipten iştiraklerden yararlanacaksınız. Büyük planlarınızın olmaması, diğerleriyle çalışmamanız gerektiği manasına gelmiyor.

Tersine, en az beklediğiniz yerde iştirakler sayesinde ilham bulabilir ve diğerlerinin ömür tecrübelerinden öğrenecek çok şeyiniz olabilir.

İKİZLER: LİSANINIZIN ALTINDA OLANI SÖYLEMEKTEN KAÇINMAYIN

Bu perşembe günü hislerinizi açıkça tabir etmek isteyebilirsiniz zira etrafınızdakilerin ifşalarınıza vereceği reaksiyonlere şaşıracaksınız.

Kendiniz olmaya teşvik ediliyorsunuz ve bu fırsatı başkalarına lisanınızın altında olanı söylemek için kullanmalısınız. Bundan sonra kendinizle daha barışık olduğunuzu hissedeceksiniz.

YENGEÇ: ELDE ETTİĞİNİZ HERŞEY ELLERİNİZİN ORTASINDAN KAYABİLİR

Bu perşembe, her türlü spekülasyondan, bilhassa de finansal manada kaçınmak isteyebilirsiniz. Çok çalışarak kazandığınız şey elinizde kalır. Sahiden süratli ve zahmetsizce elde etmeye çalıştığınız her şey, elde ettiğiniz kadar süratli gidecektir.

Pek dinamik ve üretkensiniz. Sırf bu özelliklerinize odaklanmalısınız.

ASLAN: ETRAFINIZDAKİLERİ KOPYALAMANIN DIŞINDA ÖTEKİ ŞEYLERDE YAPMANIZ GEREKİYOR

Etrafınızdaki birtakım başarılı insanların yaptıklarını son vakitlerde kopyalamaya çalışıyorsunuz ve bir dereceye kadar stratejileri sizin için de işe yarayacak, lakin bundan daha fazlasına gereksiniminiz olacak.

Birtakım planlarınızı pek önemli ele alıyorsunuz, fakat başkalarına karşı hayli esneksiniz ve planlarınız ortasında çok süratli ve sorumlu bir halde hareket etmeyeceksiniz.

BAŞAK: GÜCÜNÜZÜ AŞK HAYATINIZA KANALİZE ETMELİSİNİZ

Etrafınızdaki herkes aklınızdaki kutlamayı dört gözle beklemiyor, bu nedenle beklentinizi ve coşkunuzu azaltmak isteyebilirsiniz.

Tahminen gücünüzü farklı bir yola, tahminen de aşk hayatınız ile ilgili bir şeye kanalize edebilirsiniz, zira burası hala keşfetmeniz gereken şeylerin olduğu bir alan üzere görünüyor.

TERAZİ: YA ALIŞVERİŞ YA DA MESKENDE DEĞİŞİKLİK YAPACAKSINIZ

Ömür kalitenizi yükseltmekle çok ilgili görünüyorsunuz. Ya kendiniz için alışverişe gideceksiniz ya da meskende büyük bir değişiklik yapmaya karar vereceksiniz.

Bu, sağlıklı alışkanlıklar edinmek için mükemmel bir gün, lakin dikkat etmeniz gereken tek şey, çabucak sonuç beklememek zira durum düşündüğünüz üzere değil. Verilen tavsiye, günün sonunda sizi hayal kırıklığına uğramaktan kurtarabilir.

AKREP: YENİ BEŞERLERLE TEMAS KURMANIZIN TAM VAKTİ

Yeni temaslar kurmak için şahane bir gün. Bilhassa de yabancılarla etkileşimlerde dikkatiniz kolay kolay dağılmayacaktır.

Çok sayıda beşerle uğraşmayı gerektiren bağış toplama üzere fkent aydın haberleriliyetlerde bulunuyorsanız, bunun başarılı bir gün olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıyeten, genç bir kalabalıkla vakit geçirmeniz sayesinde kendinizi olduğunuzdan daha genç hissedebilirsiniz.,

YAY: KENDİNİZİ ÇOK DEĞERLİ HİSSEDECEKSİNİZ

Görünüşe nazaran bugün, birtakım iş bağlantıları nedeniyle etrafınız çok kıymetli beşerlerle çevrili olacağından kendinizi çok kıymetli hissedeceksiniz.

Birtakım Yaylar konuşmayı bırakamayacak, kimileri ise sahiden sıra dışı bir biçimde utangaç olacak. Bu, her türlü toplumsal gayret için mükemmel bir gün, bu yüzden olmanız gereken yerdesiniz.

OĞLAK: ÇOK RAHATLAYACAĞINIZ BİR GÜN BAŞLIYOR

Bu, son vakitlerde yaşadığınız bir kaygının anlamsız bir biçimde ortaya çıkacağı lakin sonunda muhtemelen çok rahatlayacağınız bir gün olacak.

Birtakım Oğlaklar başkalarından daha şanslı olacak ve öğlenden sonrayı kusursuz bir ortamda geçirecekler. Öbür güç durumlar hayal ederek bu vakti mahvetmemeye çalışın zira buna değmez.

KOVA: KENDİ ALGINIZDAN KAYNAKLI BİR HALDE CANINIZ SIKILACAK

Bugün karşılaşacağınız biri canınızı sıkacak, fakat hissettiğiniz düşüncenin yarısı kendi algılarınızdan kaynaklanıyor.

İşleri kendiniz için daha da kötüleştiriyorsunuz. Saygısız bir beşerle uğraşıyor olabilirsiniz, lakin bu, doğuşçu olmanız ve her şeyi şahsî almanız gerektiği manasına gelmez.

BALIK: GÜÇ DURUMDA KALACAKSINIZ VE DİĞERİNDEN TAVSİYELER ALMANIZ GEREKİYOR

Bugün sıkıntı bir durumda kalabilir ve bunun için biraz tavsiyeye gereksinim duyabilirsiniz, lakin görünüşe nazaran diğerinden tavsiye yahut yardım istemek zorunuza gidiyor.

Tahminen de muhakkak bir bahiste kendinize güvenmediğinizi diğerlerine bildirmek konusunda pek rahat değilsiniz. Bunu bir zayıflık yerine bir ders olarak görün.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.