Aslan’ın eski hocası Mancini’den, “Fenerbahçe’de çalışacak mısınız?” sorusuna bomba cevap

Bir periyot Galatasaray’ı çalıştıran İtalya Ulusal Kadrosu’nun Avrupa şampiyonu hocası Roberto Mancini, “Fenerbahçe’de vazife alır mısınız …

17.04.2022
Aslan’ın eski hocası Mancini’den, “Fenerbahçe’de çalışacak mısınız?” sorusuna bomba cevap

Bir periyot Galatasaray’ı çalıştıran İtalya Ulusal Kadrosu’nun Avrupa şampiyonu hocası Roberto Mancini, “Fenerbahçe’de vazife alır mısınız?” sorusu yöneltildi. Mancini, Galatasaray’la özel bağının olduğunu lakin kendisinin bir profesyonel olduğunu tabir etti.

Spor Toto Harika Lig’de son haftaların yükselen kadrosu Fenerbahçe için hoca adayları konuşulmaya devam ediyor. İsmi sık sık Fenerbahçe ile geçen Galatasaray’ın eski hocası Roberto Mancini, kapıları kimseye kapatmadı.

“HER YER OLUR”

TV 100’de VAR Odası programının sorularını telefonla yanıtlayan İtalyan hoca, “Benim işim teknik yöneticilik. Teknik yönetici her yere sarfiyat. Daha evvel de söyledim. Türkiye’yi seviyorum. Gelecekte neler olacağını bilemezsiniz. Galatasaray’ı seviyorum orada birçok arkadaşım var. Onlar da beni sevdi. Fenerbahçe’yi beğeniyorum, Beşiktaş’ı beğeniyorum. Türk beşerinin kusursuz olduğunu düşünüyorum. İnanılmaz anılarım var, gelecekte ne olacağını bilemem” cevabını verdi.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.