Arcane’e Hayran Kalanlar İçin Sevindirici Gelişme: Arcane’in 2. Sezonu Hakkında İlk Video Geldi!

LoL’ün kıssasını anlatan Netflix üretimi Arcane, çıkışı ile birlikte epey sevildi. Resmi hesaptan yapılan paylaşım ile birlikte 2. dönem hakkında …

21.11.2021
Arcane’e Hayran Kalanlar İçin Sevindirici Gelişme: Arcane’in 2. Sezonu Hakkında İlk Video Geldi!

LoL’ün kıssasını anlatan Netflix üretimi Arcane, çıkışı ile birlikte epey sevildi. Resmi hesaptan yapılan paylaşım ile birlikte 2. dönem hakkında bir görüntü paylaşıldı. Arcane severlere müjde!Geçtiğimiz haftalarda Netflix’te çıkışını gerçekleştiren Arca…

LoL’ün öyküsünü anlatan Netflix üretimi Arcane, çıkışı ile birlikte epey sevildi. Resmi hesaptan yapılan paylaşım ile birlikte 2. dönem hakkında bir görüntü paylaşıldı.

Arcane severlere müjde!

Geçtiğimiz haftalarda Netflix’te çıkışını gerçekleştiren Arcane, tanınan bilgisayar oyunu Lol’ün kıssasını bahis alıyor. Bir animasyon olarak yayınlanan dizinin birinci dönemi, geçtiğimiz gün yayınlanan son 3 kısımla sona erdi.

Hayranlar diziyi çok beğendi ve birinci dönemin sona ermesiyle birlikte büyük bir hüzne kapıldı. Lakin yapılan resmi açıklamada, 2. dönem için çalışmaların başlandığı açıklandı.

2. dönemi geliştiriliyor.

Arcane'E Hayran Kalanlar İçin Sevindirici Gelişme: Arcane'In 2. Sezonu Hakkında İlk Video Geldi! 1

Yapılan açıklamada bir görüntü ile birlikte Arcane’in 2. dönemi için kolların sıvazlandığı belirtildi.

Sevilen dizi, yalnızca LoL hayranlarını değil oyunu bilmeyen şahıslar tarafından bile sevilerek takip edilebiliyor. 9 kısımlık birinci dönemde, alt ve üst kentin ortasında geçen olayları izliyoruz.

2022 yılında 2. dönemin gelmesi bekleniyor.

Arcane'E Hayran Kalanlar İçin Sevindirici Gelişme: Arcane'In 2. Sezonu Hakkında İlk Video Geldi! 2

Arcane’in 2. döneminin, gelecek yıl izleyiciler ile buluşması bekleniyor. Güzel bir reklam kampanyası ile bütün dünyada ses getiren dizi, 2. dönemiyle birlikte daha fazla izleyiciye ulaşmayı hedefliyor.

Pekala siz Arcane’i beğendiniz mi?

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.