Araç sahibinin tepkilerine aldırmayan pişkin hırsızlar, otomobili çalıp kaçtı

Büyükçekmece’de hayalet gösterge paneli çalan 3 şahıs, araç sahibinin kendilerini görüp bağırmasına karşın hırsızlığa devam etti. Gösterge …

22.07.2022
Araç sahibinin tepkilerine aldırmayan pişkin hırsızlar, otomobili çalıp kaçtı

Büyükçekmece’de hayalet gösterge paneli çalan 3 şahıs, araç sahibinin kendilerini görüp bağırmasına karşın hırsızlığa devam etti. Gösterge panelini söküp çıkaran hırsızlar, araçlarına binerek kayıplara karışırken zararın 200 bin TL olduğu belirtildi. O anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

İstanbul’da kimliği bilinmeyen 3 şahıs, hayalet gösterge paneli çalmak için araçları ile öteki bir otomobile yanaştı. Aracın camını kırarak içeri girmeye çalışan hırsızların çıkardıkları sesi işiten araç sahibi Emre Hacıhasanoğlu, pencereden baktığında büyük bir şok yaşadı. Meskende yaşayanların kendilerine bağırmasına karşın gösterge panelini sökmeye devam eden hırsızlar, öbür vatandaşların aşağı indiklerini görünce kaçmaya başladı.

İHBAR ÜZERİNE OLAY YERİNE POLİS GELDİ

Şahıslardan ikisi araçlarıyla giderken arabadan çıkardığı gösterge paneli ile birlikte koşan üçüncü hırsız da tıpkı otomobile binerek kayıplara karıştı. Olay sonrası yapılan hırsızlık, emniyet güçlerine bildirilirken olay yeri inceleme grupları bölgeye gelerek çalışmalar yaptı. Hırsızlık sonrası ortaya çıkan zararın 200 bin TL civarında olduğu öğrenilirken olay ile ilgili polis takımlarının soruşturması devam ediyor. Yaşanan o anlar cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.

“BİZİM ŞU AN 200 BİN LİRA ZİYANIMIZ VAR”

“HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ ÜZERE ÇALMAYA DEVAM ETTİLER”

Hırsızların pişkinliklerine dikkat çeken Hacıhasanoğlu, “Hırsızların nasıl yürek edip de bu işi yaptıklarını inanın ki anlayamıyorum. Biz onları görüp bağırdığımızda onlar güya hiçbir şey olmamış üzere devam ettiler. Biz aşağı indiğimizde hırsızlardan biri otomobilimizden çıktı ve sol kolunda hayalet gösterge ile bir arada koşarak aracına bindi. Şahıslar o biçimde kaçtı. Biz polis takımlarına haber verdik. Karakola geçip sözümüzü verdik. Olay yeri inceleme gelerek çalışma yaptı. İnsanların malları değerli, bu olay hiç olmasaydı daha güzel olurdu tabi ancak inşallah cezalandırılırlarsa maddi olmasa da manevi olarak ziyanımız karşılanır” diye konuştu.

HIRSIZLIK ANLARI KAMERADA

aydın haberleri / 3. Sayfa

Hırsız,Olay ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.