AÖF final sınavı ne zaman? 2021-22 AÖF final sınavları ne zaman, online mı, yüz yüze mi?

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz devri vize imtihanlarının akabinde gündeme final imtihanları geldi. AÖF final imtihanı …

AÖF final sınavı ne zaman? 2021-22 AÖF final sınavları ne zaman, online mı, yüz yüze mi?

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz devri vize imtihanlarının akabinde gündeme final imtihanları geldi. AÖF final imtihanı ne vakit? 2021-22 AÖF final imtihanları ne vakit, online mı, yüz yüze mi? soruları bu kapsamda merak ediliyor.

AÖF final imtihanı ne vakit? 2021-22 AÖF final imtihanları ne vakit, online mı, yüz yüze mi? sorularının cevabı merak ediliyor. AÖF imtihanlarının ne vakit yapılacağı, açıköğretimde üniversite tahsillerine devam eden öğrenciler tarafından takip ediliyor. Orta imtihanlarda istedikleri başarıyı elde edemeyenler, final imtihanlarına hazırlanmaya başladı. Üniversitenin akademik takviminde yer alan bilgilere nazaran AÖF final imtihanları ocak ayında gerçekleşecek. AÖF devir sonu imtihanları ne vakit? İşte, o hususla ilgili bilgiler.

AÖF FİNAL İMTİHANI NE VAKİT?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri vize imtihanları sonuçları geçtiğimiz hafta açıklanmıştı. Yüz yüze ya da online yapılacağı şimdi açıklanmaya final imtihanlarının tarihi de belirli oldu. Takvime nazaran AÖF periyot sonu final imtihanları 08-09 Ocak 2022 tarihinde gerçekleşecek.

NASIL SINIF GEÇİLİR?

Öğrencilere bir yarı yılda 30 krediyi geçmeyecek halde ders ataması fakülte tarafından yapılır. Öğrenciler fakülte tarafından atanan dersleri eksiltebilir yahut toplam 45 krediyi geçmemek üzere üst yarı yıldan ders seçebilir. (birinci yıl hariç)

Lisansta birinci yarıyılın tüm derslerinden başarılı olamayan öğrenciler 5. ve 7. yarı yıllardan,

İkinci yarı yılın tüm derslerinden başarılı olamayan öğrenciler 6. ve 8 yarı yıllardan DERS ALAMAZ.

Üçüncü yarı yılın tüm derslerinden başarılı olamayan öğrenciler 7. yarı yıldan,

Dördüncü yarı yılın tüm derslerinden başarılı olamayan öğrenciler 8. yarı yıldan ders ALAMAZ.

Gündem

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.